Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Aramıza hoş geldin
Öncelikle çok geçmiş olsun
Rahimi kurtardıysan ne mutlu sana
Önemli olan rahimdir
Eşinin sperm kalitesi ve senin rahmin yeterli olur evlat sahibi olmanıza
Allah hayırlı evlatlar versin sana ve hepimize
Gençsin hiç üzülme
Donasyonla bu iş çözülür
Unutma bu bebek senin ve eşinindir
Eşinin dnası seninde rna
Bebeğin huyu,suyu sana çekicek
2016 dan donasyon yolundayım,benim sorunum biraz rahim birazda bilinmeyen şeyler,gebe kalıp düşük yapıyorum
Eski sayfadan beni çok kişi tanır
Ama inan bu 6 senede çok arkadaşım oldu ve bebeklerini doğurup paylaştılar,hatta biri bana yakında bile,çok ama çok annelerine benziyorlar
Ve de anneler bebeklerini çok seviyor
Üzülme ve o genç kalbinide sıkma
Bissmilleh de ve bu yola başla
Sendende genç kızlar erken menopoz teşhisiyle donasyonla anne oldular
Darısı sana❤️

Yeni maille üye ol gire biliceksin

Zaza yorumun için cok teşekkür ederim. Direk bodoslama buraya daldım herkesten özür dilerim ama insan ne yapacağını bilemiyor benden tecrübeli ablalarım kardeşlerim olduğunu düşündüm. İnşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun, ameliyat olduğum doktorum donasyon falan onermemisti, bu sebepten acaba yumurtalık hiç olmayınca şans düşüyor mu diye kalbim daraldı. Ama sanırım bununla da pek alakası yok. Bir de rahim için çok korkuyorum myom çıkacak diye. Peki donasyon ücretleri hala 5bin euro civarında mi biliyor musun

Bu arada sana da dua edeceğim Allah yardımcın olsun ❤

Bende de ayni sorun. Admine yazdim sorun yok diyor.

Hadi gözümüz aydın beni de dün akşam itibariyle engellediler...açıkçası çok şaşkınım Angel sana yanıt yazdım yaklaşık 1 saate sayfalari okumaya devam etmek istedim ancak bir türlü devam edemedim hadi dedim yarın bakarım belki internettendir diye ve evet bugün de sayfaya girişim yasak!! Bu site ile diğer site arasında bir bağlantı mi var nedir bilemedim yani nasıl bu kadar hızlı gelişti bu olay ve neden ?? Anlamış değilim

Merhaba. Ben 8 cm cikolata kist ameliyati oldum. Sonra hpv oldum rahim traslandi. Sonra rahim icinde 8 mm adenomzoyis oldu. Bununla hamile kalinmaz ya da düşük olabilirsin dendi. HSG cektirdim T rahim dendi. Ama yedi haftalik hamileyim şükür donasyonla. Sen yolun cok basindasin yasin genç umutsuz olman icin hic bir sebep yok. Bu arada Kibrista donasyon ucretleri 4000 euro ile 5000 euro arasinda degisiyor.

Nasil mutlu oldum anlatamam. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, kadin hastalıkları zor ve yıpratıcı oluyor. Ama erkek arkadaşım için çok üzülüyorum hem maddi olarak yıpratıcı hem de olumsuz olmasi durumunda hem maddi hem manevi cok yıpratıcı olacak. Ve çocuk da istiyor donasyonu deneriz diyor bu sebepten pesimde onu da sürüklemek istemem. Gerçekten seni en iyi ben anlarım ameliyat üzerinden bunlar...