Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Selamlar @Tamaraa , gözün Aydın , kalbin ferah ,kucagın mis kokulu bebelerle dolsun taşsın inşallah
Nasıl mutlu bir haber Çok mutlu ettin bizleri
Kalbim pıt pıt pıt….
Mutluluğunu uzaklardan ama bir o kadar da çok yakın hissedip dualarımızla paylaşıyoruz
Sonunu hayır eylesin Yüce Rabbim
Bende senin peşinden British in yolunu tutacağım inşallah
Dileyen her kadının yüzü tez zamanda gülsün ve bizler de sevinçlerine ortak olalım
Sevgiler

@Angel1427 selamlar
Ne güzel haberler maşallah , Allah tamamına erdirsin inşallah ,maşallah
Sevgili @Tamaraa ve senin mutlu müjdeli haberin içimizi serinletti adeta
Bu güzel sürecin her saniyesini sağlıkla ve keyifle taşımanı diliyorum
Darısı biz isteyen dileyen tüm güzel Kadınlara olsun
Sevgiler

Amiiiiinnnnn❤️

Herkese en içten Selamlarımı ve Sevgilerimi sunuyorum.
Uzun zamandır siteye giremedim ;ta ki dün Sevgili @Zaza74 ben düğündeyken güzel haberi iletti Allahhh be dedim veee fırladım piste ettim kendimce Mutluluk Dansımı
1 tüp bebek(İstanbul) , 2 Donasyon (Kıbrıs) negatif sürecinden sonra Eski sayfadan tesadüfi tanışıp sayesinde
Kiev in yolunu tuttuğum Zazacığımdan Allah binlerce razı olsun
Kiev de protokol yapıp anlaştıktan sonraki kontrolüm sonucu histeroskopi ve laparoskopi olup tedaviye başlayacaktım ki malum Savaş başladı.Allah yardımcıları olsun tüm Kiev halkının…
Geçen hafta bu ameliyatı oldum (allahım bu nasıl sancılı süreçmiş) Sonuç: Rahmim Kalp şeklinde olduğu ortaya çıktı.Özetle erken doğum ve düşük yapma ihtimalim olabilirmiş .belki küçük bir işlem yapılabilirmiş düzeltme için ,Haftaya kontrolüm var
Bu arada yaşım 44 ,hiçbir zararlı alışkanlığım olmadığı gibi 1 yıla yakın Aralıklı oruca başladım.Keşke daha önce haberdar olaymışım yaşam formu.Ölene dek bu yola baş koydum
iyileşme sürecim sonunda British detedavi olacağım inşallah
Rabbim dileyen tüm Kadınların kucaklarını boş bırakmasın inşallah
En içten Sevgilerle

Canım arkadaşım malesef ikimizinde tedavimiz yarım kaldı kievde
Rabbim en hayırlı kapıyı açsın bize
Evladımıza kavuşacağımız yolu❤️