Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Pakizeeeee uğur getirdin sayfamıza
Allah senden razı olsun
Bizim uğur böceğimiz

Allah sana ikiz evlat doğurmanı nasip etsin
Zaza cim bana Türkiye'nin dört bir yanindan anneler ya da anne adaylari ilac yolladi. Buradan da cok sag olsun @Corti yolladi. Onlarin ve sizlerin dualariyla gördüm ben pozitifi. Çok inaniyorum buna ben.

Tamaraa Allah bu kez sağlıkla hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah çok gönülden diliyorum
buradaki birçok can yoldaşımız gibi sende bu uğurda çok çaba, gözyaşı, acı ve para döktün ve tabii çokça tecrübe edindin...özellikle British' de seni etkileyen diğerlerinden farklı gördüğün ne varsa bizimle paylaşman mümkün mü? Örneğin yumurta donasyonu olduğu için acaba embriyolog senin gözünden nasıl bir fark yarattı? Sperm seçimi konusunda hangi yolu izlediler? 5.Gün transferi mi oldun? Geride dondurulmusun var mı? Sözleşme yaptılar mi? Müsait bir zamanında biraz vakit ayırıp detayli bahsetmen mümkün mü....zira burada ancak tek bir merkez seçme imkanı olacak arkadaşlara ışık tutacaktır

Çok teşekkür ederim canım, aminnn inşallah ❤️ çok doğru söylüyorsun ben de çok zorlu zamanlar yaşadım ama bence bu işin en önemli kısmı sonuna kadar devam etmek. Bir arkadaşım anlatmıştı doktoru ona "bu konuda pes etmeyen kadınların tamamına yakını mutlaka anne oluyor" demiş. Öncelikle pes etmemek gerekir ki benim bu konuda örnek aldığım şahane kadın Zazacimdir. sonrası ise iyi bir klinik. Ben hiç başka bir klinikte tedavi olmadım. Hep British' e güvendim çünkü burası diğer kliniklere göre daha şeffaf örneğin x bir klinikte embriyo kalitesini net bir şekilde söylemezler ama burada hangi kalite kaç tane olduğunu mutlaka söylerler ve yazılı evrak verirler. Biz burada spermiyogram ve genetik tarama yaptirmstik o yüzden sperm için ekstra bir işleme gerek kalmadı. Bizimki hep 5.gun transferi oldu. Geride kalan dondurulmuş embriyom da var çok şükür. Sözleşme ilk basvurda yapılıyor, sonrasında da bir daha gerek kalmıyor. Tabi en önemli konulardan biri de embriyolog. British'deki embriyolog eski bahceciden ve Kıbrıs'ın en iyisidir. Bunu övmek adına söylemiyorum gerçekten öyle olduğu için söylüyorum. Kendisinin ne kadar iyi olduğunu İstanbul'da duydum, bir başka kadın doğum uzmanı tarafından bir arkadaşıma anlatılmıştı. Bu transferimde bana kendinden emin bir şekilde her şey yolunda emin ol dedi. Öyle iyi anlıyor ki hangi yumurtanın iyi embriyo olacağını, çok iyi bir gözlemci. Bu nedenlerle ben British'i seçtim, inandim. Önce Allah'a sonra da bu ekibe teslim oldum. Umarım açıklayıcı bilgi verebilmişimdir.
Rabbim buradaki tüm güzel kadınlara inşallah en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin. Kucak dolusu sevgilerimle ❤️❤️❤️

Sonuna kadar Aynen katiliyorum dediklerine amiiiiinnnnn cümlemize 8nsallah. Darisi bizlerin basina