Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Gözün aydın canım.
İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın

Mesaj yazarken üstte 5. Sırada tablo gibi isaret varya ordan fotoğrafı atabilirsin

Tebrik ler Angel. Allah kucağına almayida nasip etsin. Cok mutlu oldum senin adina.

Gözün aydın canım.

Mesaj yazarken üstte 5. Sırada tablo gibi isaret varya ordan fotoğrafı atabilirsin

Gözün aydın canım.

Cok tesekkur ederim canim ama sevinmek icin biraz erken sanki bilmiyirum hic yasamaidm hayirlisiyla sali gunu testimi yaptirayim da

Tebrik ler Angel. Allah kucağına almayida nasip etsin. Cok mutlu oldum senin adina.
Canim cok tesekkur ederim erkwn mi sevinmek icin bilmiyorum silik cizgi cunku hayatim boyunca hic gormedim bu cizgiyi bugun 9. Gunum amin insallah her sey yolunda gider hayirlisiyla ptesi sende keseyi gormus olacaksin slai da ben guzel haberi daha net vermis olurum ❤️❤️

mmasa
maşallah hayırlısı olsun inşallah Allah gönlüne göre versin sağlıkla ilerler inşallah yavrun ‍♀️

mmasa

maşallah hayırlısı olsun inşallah Allah gönlüne göre versin sağlıkla ilerler inşallah yavrun ‍♀️
Çok teşekkür ederim Şu Salı günde bir test verseydin için bir daha rahat olacaktı gerçi sonra da artış beklenecek Her şey yolunda giderse kese orda da yolunda giderse kalp atışı ve sonra ki Süreç Rabbim hepimize gönlümüzden geçeni versin her şeyin hayırlısını versin ❤️

Benimde 9. Gun silik çıkmıştı kan verdim 233 cikti betahcg. İsterken git kan ver sali yine verirsin.

Herkese merhabalar, beni soran canlara çok teşekkür ederim ❤️ geçtiğimiz hafta pazartesi günü transfer olan bendim. Bugün test günümdu ve sonuç pozitif çok şükür.
Ben British de tedavi oldum doktorum Hasan Bankeroglu. Embriyologu ve hemşiresi ile harika bir işbirliği içinde transferim gerçekleşti. Her zamanki gibi titiz ve yenilikçi anlayışları çok iyiydi. Allah'a bin şükürler olsun bugünleri gösterdi bana.

Canım Angelim çok şükür çok sevindim senin adına ben inanıyorum ki devamı da şahane gelecek lütfen içini ferah tut kalbim seninle ❤️

Canim inşallah sonu güzel olacak Allah'ın izniyle ben sana inanıyorum o yumurtalar büyüyecek ve sana evlat olacak ❤️