Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

İnşAllah maddi ve manevi tez bir zamanda evladınıza kavuşun
Allah rızığınızı bol etsin

Bilmiyorm Zaza ya şaşırdım kaldım.
Ben lemfosit aşısına yeniden başladım,tedavide doktorum farklı yöntemler uyguluyacak
Estrofeme başlamadan bayıltarak bujiyle rahimi dilatasyon yapıcak canlansın diye
Trental ilacı kullanıcam
Birde intralipid serum olucak
Bana işe yararsa yazıcam burda
İnşAllah işe yarar ve sanada umut olurum

Zazacim bu son olsun insallah.
Lenfosit olarak esinden alinan kandan yapilacak degil mi?
Trental 600 kullanmistim incelik icin ben de😉
Rahim inceligi icin ayrixa kanadada uygulanan bi yontem var, bi siklus oncesinde rahme balon koyup sisirip geri aliyorlarmis. Sonraki siklusla eatrofem baslaniyormus. Olumlu sonuclar alan varmis. Senin rahim estrofeme sukur cvp veriyor.

İnşallah zazacım ama hiç lekelenmem olmadı olması lazım değil mi
cesaretim yok gibi testler banyoda konsol da duruyor bilmiyorum korkuyorum inşallah hepimiz için güzel sonuçlar olur ve benim içinde

Insallah gebesindir canim rabbim gönlüne gore versin. Bu belirtiler gebelik belirtilerine benziyor hadi insallah hayirlisi olsun. transferden sonra vakit gunler gecmek bilmiyor
inşallah canım amin rabbim hepimizin gönlüne göre versin beklemek çok zor ama allahtan işlerim yogun çok kafama takmamaya çalışıyorum

Canımmmmm hayırlı olsun, İnşallah güzel haberlerini de alacağız Allah'ın izniyle. gittiğin doktor aret bey değil mi? O gerçekten iyi bir doktor tez zamanda güzel şeyler duyacağız hep birlikte

Canımmmmm hayırlı olsun, İnşallah güzel haberlerini de alacağız Allah'ın izniyle. gittiğin doktor aret bey değil mi? O gerçekten iyi bir doktor tez zamanda güzel şeyler duyacağız hep birlikte
Sağol canım benim.
Evet aret hocaya gidiyorum.
Öyle ballandıra ballandıra anlatan biri değil.
Açık açık söyledi az yumurta alıcaz senden yaştan dolayı dedi
2 kere toplarız şansın 2 katı olur diyor.
Başladım artık bakalım hayırlısı.
Ama ekip çok profesyonel gerçekten.
Her şey nizami gidiyor ona dikkat ettim.
Çok da yoğunlar.
Çok dua ettim allahım bu sefer elimi boş çevirme diye.