Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

İnşallah dediğin gibi bu son olur başka yere gerek kalmaz. Ama seni tekrar gynolife yönlendiren düşündüren ne oldu? Batum ile farklılıklarmı gördü
Aminnnnnn insallah. Batumda ilgi alaka herseyi sevdim fakat yasadigim talihsizlikler bana tedaviden sonra yapilan itiraflar embiriliyog telefonda bana benim hatam denemek icin embiriyoyu trans fer etttik demesi,beni deneme tahtasina cevirmeleri benim kafamdaki soru işaretlerine sebeb oldu bu sefer olacak deyip yemin billah etmeleri kafami cok karistirdi rabbime emanetiz bu sefer icimde inan gram olacak duygusuyla gitmiycem gynolifte ilk transferimde eger rahmim saglam olsaydi tutardi diye düşündüm herseyi evet orda bize karsi murat hoca ve enis bey haric herkes ilgisizdi ama hersey ilgi alaka deilmis gecte olsa anladim. Çünkü ilk transfer sonucunda cikan sonucla bu batum transferinde cikan sonuc arasinda cokk fark vardi. Hemen eski sonuclari karsilastirdim atmam8stim çünkü. Isini iyi uapiyorlarmis gynolifte bunu cok iyi anladim bu batum maceramdan sonra inan hersey ilgi alaka deilmis bunu cok aci anladim oyuzden.

İnşallah dediğin gibi bu son olur başka yere gerek kalmaz. Ama seni tekrar gynolife yönlendiren düşündüren ne oldu? Batum ile farklılıklarmı gördün?
Rabbim bir gun nasip eder hepimize anne olmayi. Cok kötü gunler yasadim bu sefer zor toparladim kendimi bi daha kaldirabilirmiyim diyordum ki ayaga kalkttim dedim ki ammann olmazsa olmaz yine denerim ömrüm yettigince gidebildigim yere kadar deniycem takdir rabbimin. Bu sefer rabbime biraktim herseyi insallah bunun sonu iyi biter bitmezsede üzmuycem kendimi. Ya nasip diyerek ciktim yola rabbim utandirmasin bu yolda kimseyi herkesin yuzu gülsün.

Yaşadıklarına çok üzüldüm. İnan bana şu dönemde hepimizde bir yalpalanma, bir travma oldu. Kendi acı gerçeklerimizle yüzleşmek zorunda kaldık Allah hepimizin yardımcısı olsun.
İşin ehlisi kadar Allah vicdan ve merhamet de versin, sen kalk güvenmediğin embriyoyu ya tutarsa diye transfer et Allah kahretsin sizi kan emiciler. Bide ikinci de yemin billah bu kez işimi düzgün yapacam. Kendi kredilerini bitirdiler.
Dediğin gibi gynolife murat hoca iyidir ama inşallah gerek kalmaz canım. Bu haziranda başlıyacağın tedaviyle mutlu son olsun Allah kucağını doldursun. İnşallah inşallah canım.

Kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var.Ben Kiev de yumurta donoru yaptırmayı düşündüm ama bazı sebeplerden dolayı vazgeçtik. Şimdi Haziran veya temmuz ayında tekrar yapmaya karar verdim ama bu sefer Kıbrıs'ta .Birden yapmaya karar verdiğimiz için zamanımızda olmadığı için acil merkeze karar vermem gerekiyor. çünkü Fransa'da yaşıyorum bu ay sonunda Türkiye'ye gidicem .Gitmiskende tedavi olup dönmek istiyorum.Ama Kıbrıs hakkında hiç bir fikrim yok .Bilgisi olan memnun kalan özellikle gitmiş pozitifi gören varmı aranızda lütfen yardım edin iki üç gün içinde karar vermem lazim

Amiiinn canim benim. Gercekten psikolojik olarak kotu gunlerden gectim hayatta bir tane dogru dürüst doktora denk gelmedim nuldum sandim burdaki doktorumda bildigin kan emici cikti. Simdi sifirdan baska doktora basladim hayirlisi. Ama sunu cok iyi anladim hic bir doktora guvencim kalmadi.

Elif biliyorsun en kıdemli hasta benim
Kıbrıs düşündüysen gözünü kapatarak British İVF derim.Başka merkezlerdede gebe kalan var,ama söylediyim merkezin iş prensip ve ahlaklarını daha çok sevdim

Sen son gittiğin doktor ne dedi onu yaz canım
İnşAllah her şey yolundadır
İnşAllah son tedavin yüzünü güldürsün