Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Hematojiye de randevu aldım ordan da detaylı pıhtılaşma testi isteyeceğiz eşim de sperm karyotipi yapacak bu hafta randevu alacak bakalım ötesi rabbim yardım etsin

Andreyle konuştun mu
Yok , sadece gitmeyi düşünen varmı diye sordum. Bu yol da yeni başlayanlar için için sıkıntılı geliyor bana. Senin gibi tedavisi yarım kalanlar kişiler için belki çok iyi bir alternatif seçenek olacak. İşlemi yarım kalanlar sadece bulgaristan'a gidip bebeklerini alıp gelecekler. Ama yeni başlayanlar için, hele birde erkekte sperm değerlerde sıkıntı varsa bu dondurma işlemi sorun olacaktır.

Allah derdine derman versin
Gebe kalmadan önce iyi takibe al kendini
İmmunolojı bir doktorlada görüş

Bu Arada karyotip analizi de genetik demek değil mi yani biz genetik birime gittik düşüklerimizi söyledik ikimizden de kan aldılar
Karyotip senin ve eşinin 46 kromosomlar ne durumda olduğuna bakar
Eğer bir mutasyon varsa tüp bebekle pgd,ngs bakarak transfer ediliyor embriyolar
Sağlıklıysanız ve sorun yoksa cevap 46XX sende,
46XY eşinde cevap gelicek

İnşAllah savaş bir an önce bitsin ve rahat yol açılsın,ama sorunlu spermden bile güzel sonuç gördüm ben bunlarda
Beyzanuru hatırlasana
Eşi tese ameliyatı oldu,bulunan spermleri dondurdular,yumurtayla döllendirdiler ve maşAllah sapa sağlam oğlu oldu
Ve de aynı babası-)

Karyotip senin ve eşinin 46 kromosomlar ne durumda olduğuna bakar
Eğer bir mutasyon varsa tüp bebekle pgd,ngs bakarak transfer ediliyor embriyolar
Sağlıklıysanız ve sorun yoksa cevap 46XX sende,
46XY eşinde cevap gelicek
Biz genetiğe gittik ama karyotip analizi demedik onlara sadece düşüklerim olduğunu ve tüp bebek öncesi genetik testlerimizi yapmak istediğimizi söyledik onlar da kan aldılar sonuçlar 3 aya çıkar dediler aynı şey mi açaba