Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

inşallah zaza amiinn hayırlısıyla işlemler yapılsa bitse çok bekledim aslında hepimiz çok bekledik rabbim yüzümüze baksın

Evet idrarda yapicam predictor aldim. Dr um yap dedi.Cuma günü yapicam dananin kuyruğu kopacak artik. Psikolojimde bozuldu ne zor süreç miş. Allah yardim etsin tekrar tekrar deneyenlere. Ağlama krizleri geliyor ara ara bana. Ne olacaksa olsun istiyorum bir an önce. Olmaz ise bir daha Kibrisa da gitmek istemiyorum. Resmen bu işi ticarete dökmusler

Zaza cim Benim progesteron hormonum 0.14 dü. Tamamen mi sıfır olmalı? Bu degerden sonra basladik progesteron ilaclara. 5 gun sonrada transfer oldu.

Rabbim gönlünün istediginin versin inşallah. Insan stres oluyor bu donemlerde olucakmi olmuycakmi diye kafanda deli sorular oluyor seni okadar iyi anliyorumki o aglama krizleri bendede oluyordu halada oluyor gecmis ve atlatmis deilim herseyden elimi ayagimi cektim bir daha tedavi olacak manevu gücüm bile yok ama mecburuz tekrar denemeye psikolojik destek aldim. Her merkez isi maalesef ricarete dökmüş bunu çok aci anladim. Rabbim yüzünü güldürsün insallah

Cok sağ olun. Rabbim Buradaki herkesin gönlündeki bebek hasretini dindirsin insallah. Keske burayi iki ay once kesfetseydim. Bu işe daha bilincli baslayabilirdim. Kıbrıs'ta donasyon için başvuran öyle anne adaylari vardi ki. Resmen sömürüluyorlar. İnsanlar tarlalarini satip gelmis 8000 euro ya cinsiyet tayini. Ya da 3. Deneme 4500 euro ya Türkiye'nin yapmadigi tüp bebek tedavisini yapiyorlar. Çok üzücü. Kibris bana kabus gibi geldi.

pakize merhaba
neden bu kadar karamsarsın daha önünde daha bugün 4.günün inşallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunuyordur kendini strese sokma benim bu forumlardan okuduğum kadarıyla belirtisiz çok kadın gebe kalmış sadece benim de takıldığım nokta transferi yapan doktor sana nasıl erken test yap der bunu da burada okuduğum kadarıyla doktorlar hep 12.günü bekletiyorlar hatta erken test yapana da ufak yollu kızıyorlar kendini üzme strese sokma daha en az 6 günün var önünde açıkçası kıbrısta gebe kalan o kadar çok kaderdaşlarımız var ki bir kaçıyla hala konuşuyorum rabbim hepimizin yüzüne baksın

ben mesela şuan çok korkuyorum ctesi tahlil sonuçlarım nasıl çıkacak diye iyi çıkarsa transfer işlemi yaptırmaya korkuyorum kaç zamandır strese girdim ertelemeler yüzünden şimdi iş o kadar ciddiye vardi ama ben korkuyorum 🙁 stresliyim gerginim ayrıca evet tüm hastaneler malesef ticarethane bu sadece bizim ülkeye mahsus bir şey de değil sağlığı düşünen kimse yok herkes gelir derdinde ... sadece kendini üzme zamanını bekle

Evet cok karamsarlık var içimde. Yaklasik iki aydir hormon ilaci kullaniyorum sanirim ondan. Dengem şaştı. Umarim guzel haberlerle gelirsin. Bilemedim dr cuma yap dedi 5 gun embriyosu diye sanırım. Test pozitif olursa baska ilaclar dahil edecek sanırım. Moralini bozduysam kusuruma bakma. İnsallah iyi cikacak sonuclarin bana bakma sen