Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Rabbim hayırlı uğurlu etsin evladınla nice güzel yıllarınız olsun hayırlı evlat olsun inşallah ❣️

Tekrar merbaha evet c.tesi transferim oldu. İki adet 5aa kalite embriyo konuldu. Digerleri donduruldu. O larin kalitesi hakkinda yarin bilgi alacagiz. Umarim hersey yolunda gider. Burada olan herkesten bir gün pozitif haberi almak dilegi ile..
İnşallah o embriyolar sana can olsun kucağını doldursun hayırlı haberlerini bekliyoruz

Canımsın durubalim bir kez daha beni çok duygulandırdın. Benim için çok istediğini dualarını hissediyorum. Sende hep benim aklımdaydın malum senin kuzunun ilk teyzeleri biziz. O güzel duyguları birlikte yaşamaya başladık ama bize nasip olmadı bunda vardır bir hayır. Sende inan benim için çok degerlisin . Rabbim evladinla sana çok güzel bir ömür nasip etsin her zaman o güzel yüzün hep gülsün..... Seninde kalbimde yerin var her zaman.... Birgün bende böyle güzel bir haber veririm inşallah... Kuzunu içime çeke çeke kokluyorum....

Hic canini sikma , burada en belirtisiz geçiren benim.
Bir tek belirtim vardi onda da 7. gün regl mi oluyorum diye aglaya ağlaya kostur kostur teste gidip 96 yi gormustum cok sukur.
Darisi basina inşallah senin de güzel haberlerini alalim.

Bir defa eski sayfamızda bir kız transfer sonrası 6 gün yest yaptı,teşaş stres içindeydi negativi görünce
Sonra o günü kan verdi ve gebe olduğunu bildi
Ve de pakize o kız ikizlere gebeydi
Aynen ben de katiliyorum sana. her ne kadar düsükle sonuçlansa da idrarda 8.gün negatifi görüp 12.gün kanda pozitifi almis biriyim.