Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Dondurulmus yumurtadan 4aa gercekten iyi embriyo aslinda. Dedigin gibi kaliteli yumurtalarmis.
Ordan kalan dondurulmus embriyo var mi su anda?
Kotu seyler yasadin ve cok uzucu.. ama unutturacak guzel haber gelecek..

Tamara sen niye dondurulmuş yumurta tercih ettin ki?

Canim benim cok tesekkur ederim aynen oyle. Insallah eder, etmekte zorunda bende oyle düşünüyorum herzamangi gibi vardir bundada birhayir

Amiin canim tamaram amin. Hakimi aramazsam icim rahat etmiycek. Dun geceden beri hic uyumadim dun gunduzden beri doktorlarin basinin etini yedim. Bugunde beni yonlendiren doktor cevabini vericek. Kendi kendimi yedim bitirdim salakligima doymamayayim. annem esim ve bana hep derdi siz uyaniktiniz bu surecte gercekten saflastiniz diye oluyor gercekten oluyor. Evet soylenen sey farkli yapilan baya farkli oldu . Ben bugun sorucam döktüğüm bir damla gozyasinin sorucam

Sonuna kadar git ve kaliteli işlem talep et
Eftalios tedavinide burda paylaş
Zannımca estrofemi çok yüksek verdiler
Senin rahim bu defa çok kalınlaştı

Son negatif haberi alan Eftalios gerçekten çok üzüldüm umarım kısa sürede toparlanabilirsiniz size sabır diliyorum maddi manevi çok zorlu bir süreç bu...henüz bu yolda tecrübem yok ve açıkçası tek deneme şansım var dolayısıyla sizlerin tecrübelerinizi dürüst bir şekilde paylaşmanız önemli ve şimdiden teşekkür ederim. Yumurta donasyonu için soruyorum acaba fresh yumurta kullanıldığından nasıl emin olabiliyoruz? Yani anladığım kadarıyla donor ve biz aynı anda transfer hazırlığına başlıyoruz ancak ben işlemin donmuş yumurta ile gerçekleşmediğinden nasıl emin olabilirim?
Bir diğer merak ettiğim konu da embriyo donasyonu ile ilgili örneğin British merkezi bilgilendirme formunda sertifikalı dondurulmuş sperm ile donorden elde edilen yumurtalar embriyo oluşturulur diyor...nasıl emin olabiliyoruz belki de dondurulmuş yumurta ile dolleniyor??

Canımmmmm eftaliosummm
inan çok üzgünüm bir hevesle açtım forumu
senden haber almak için.
Çok geçmiş olsun canım arkadaşım
Hakkını muhakkak ara
zaten başından beri ters giden şeyler vardı
yanlarına bırakma yani
ısrarcı ol

Canim benim cok tesekkur ederim bugun biraz daha iyiyim toparlamaya calisiyorum.hosgeldin aramiza.hemde cok zor . Bunu allah biliyor artik. Ama kievde taze fresh kullaniliyor. Kibristata kullaniliyordur.

Canim benim cok tesekkur ederim hayatimin şokunu yasadim. Ne kadar hazirlikliyim desemde sinir krizi gecirdim. Emeklerim param herseyim çöp. Ama soyle bisey var kendim ettim kendim buldum. Sifirladim kafami ogleden sonra doktoru gorucem bekliyorum. Batumdaki doktor telafi etmek icin elinden geleni yapacakmis. Cok uzgun oldugum icin agzimi acip cevap veremedim esim gereken cevabi verdi
Sira burdakinde ogleden sonra gorucem onu bakalim ne cevap verecek. Estorefomle cok kalinlasti bu kalinlikla transfere girilirmi diye yuzkere sordum doktora umursamadi onun cevabini versin. Daha bir cok sey var. Sagligim cok onemli hele akil sağlığım ben dun geceyi agri kesicilerle gecordim bunun hrsabini kim verecek. Cok şükür bugun biraz daha iyiyim. Kafam dagildi.