Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

@Eftalios kaderde ne varsa onu yaşıyoruz.Kan ver ümidini kesme hemen
Elif evet kaderde ne varsa yaşıyoruz
Ama biri var yalnış giden şeylere göz kapatasın
Biri var her şey dört dörtlü olunca olmasın ve kader diyesin
Eftaliosun ilk günden tedavisi yalnış oldu
Yüklendi estrofemle ve rahim zarı çıktı 14 mm
Freş yumurta denildi verdiler dondurulmuş yumurta
Embriyolog dedi ters giden bir şey görsem tedavi iptal olucak ve 5 güne getirecem embriyoları
Ama tam tersi üçüncü güne iki içkünlük apar topar transfer etiler
Vede Eftaliosla konuştum geride kalan embriyolar çöp olmuş
Dondurmamışlar
Sizce bu kader mi???
Eftalios talep etmelidir freş yumurtalı tedavisi
Anlaşılan geride embriyoda kalmamış
Lütfen kızlar tedavinizde ters bir şey görünce yarım burakın
Tedavini yeniden başlamasını talep edin

Rabbim bütün dualarını kabul etsin , çok zor biliyorum ama bir an önce toparlan tedavin için moral stres çok büyük etken. İnşallah bir sonraki tedavin senin için en güzel şekilde sonuçlanır

Cok ama cok uzgunum . Kelimeler yetmiyor . Tekrar ayaga kalkacak gucu bulmak ve devam etmek cok Zor ama dustugumuzde kalkamazsak mutlu sonu goremeyiz.
Lutfen biraz dinlen ve kalan embriyolarin icin konus ve bu yolun sonu guzeliklerle bitsin.
Amiinn canim uyuyup uyanmakostiyorum zaten bir anonce bitsin bu diye.toparlanirim sonucumda 0.15 saka gibi yaa

Canim benim cok saol. Sali gunu tekrar kan vermemi istiyor doktor. Mucizeler bana ugramaz mucize bekliyor 0.15 kan sonucu iki gunde katlamazki anlatamiyorum bosuna hormon yiyorum
12.gun icin bu deger iki gun sonra artis dedigin gibi mucize.
Doktor da bunu biliyor bence. Icin nasil rahst edecekse oyle hareket et ..
Ama madem dondurulmus yok o zaman hatasini telafi etmeleri gerekiyor..
Esinin dondurulmus spermi var mi merkezde?

Canım benim ne desek senin hislerini degistiremeyiz Rabbim hayırlısını versin güzel haber almak,mucizeler sanki bizim için değil biz hep kötü sonları görmeye öyle alışmışız ki mağlesef inşallah bir gün bunların hepsi tersine döner gönlünü ferah tut

Çok üzüldüm canım ne diyeceğimi bilemedin 🙁 baştan beri yanlış giden birşeyler vardı yinede bir umut mucize olur diyorduk. Dondurulmuş 5.gün embriyoların vardı inşallah onlarla yüzün gülsün.

Nasıl çöp olmuş ? 5.gün embriyosu dondurmuşlardı ama? Ya iyide biz hiçbir yere hiçbir kliniğe güvenemiyecekmiyiz 🙁 neden özleriyle sözleri bir değil bu insanların 🙁

Nasıl çöp olmuş ? 5.gün embriyosu dondurmuşlardı ama? Ya iyide biz hiçbir yere hiçbir kliniğe güvenemiyecekmiyiz 🙁 neden özleriyle sözleri bir değil bu insanların 🙁
Malesef embriyolar 5 güne çok kötü gelmiş
Dondurmasını bile istememişler
Anlaşılan dondurulmuş yumurtalar fos çıkmış
Dondurulmuş yumurta verdiler bari sayısını çok verseydiler