Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Cok guzel bir haber, cok sevindim..
Son bulsun artik insallah.
Tedavisi yariM kalanlar gidebilsin..

Canını yediğim Zaza nasıl güzel bir haber verdin anlatamam allahım da seni sevindirsin

Kizlar can kizlar nasil soylesem bilmiyorum. Bugun gece cok kotu ruyalar gördüm uyandim. Idrar testi yaptim sabah koskoca tek kirmizi cizgiyi gördum. Bugun 12.gün çünkü idrarda kandada cikar dedi doktorum. Adam hergun ariyip soruyor allah razi olsun ondan ama olmayinca olmuyor. Duygularim karmakarisik. Agladimmi hayir bagirdimmi hayir. Bagirsam aglasam sesim duyulmuyor bunu anladim. Kendime kizginim daha once yasadigimi yasadim kırgınım kendime bunu yasattigim icin. Bugun kan testi vericem sonuclari atip ilaclarimi kesicek doktor. Her seferinde hayal kirikligi. Benim bu kaderimde var .yikildimmi hayir buda gececek .ama kendimi nekadar hazirladim desemde olmuyormus insan buruk hissediyor. Avazim ciktigim kadar bagirasim var. Isyan etmiyorum. Rabbim herkesin hakkinda hayirlisi versin . Uzun bir sure tedavi olmayi düşünmüyorum. Gücümü toparladigimda belki .

Eftalios canım arkadaşım çok üzüldüm
Ama demesemde olmayacak,sen bile bile kendini oda atıb yaktın
4 bin dollar az para değil ki bunun için işi şansa burakasın
Üstüne aczıkta biriktirib kaliteli bir merkeze giderdin
Kadınlar klübünden bura geldik,o sayfada kaç kere söylendim Dondurulmuş yumurta şansı düşürür,Üçgünlük embriyo başarıyı düşürür
Vede kendin bu durumları gynolife da yaşadın
Kendin ettin kendin buldun diyemiyorum
Çünkü benimde ciğerim yanıyor
Bu senin üçüncü yalnış adımın
Allah bundan sonra yüzünü güldürsün
Evet dondurulmuş yumurtadanda gebelik elde olunur ve üçgünlük embriyodanda sağlıklı evlat doğuruyorlar,ama inanın ki bu şans meselesi
Az para verilmiyor bu tedaviye
Şansı maksimuma çıkarılan yere gidelim kızlar
Lütfen❤️

Canim bu yuzden kendime cok kizginim yapacak bisey kalmadi maalesef bu kacinci hayal kirikligim. O kadar inandimki bu sefer napalim kader.

Cok ama cok uzgunum . Kelimeler yetmiyor . Tekrar ayaga kalkacak gucu bulmak ve devam etmek cok Zor ama dustugumuzde kalkamazsak mutlu sonu goremeyiz.
Lutfen biraz dinlen ve kalan embriyolarin icin konus ve bu yolun sonu guzeliklerle bitsin.