Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Ilaclar dun itibariyle hergun kullanilacakmis. Donor isine gelince ben salagi cogu seyi yanlis anlamada ustume olmadigi icin . daha onceden iyi kalitede yumurtalar dondurulmus benden foto bilmem ne istemelerinin sebebi bize benzeyen bulmak. Klinige igne vurulmaya gidicem bugun rhersey belli olacakzaten

Kendine neden suc buluyorsun ki. Israrla sormussun dondurulmuş mu diye onlar da hayır demişler.
Rabbim gönlündekini versin canim, inşallah mutlu haberle bizi sevindirirsin.

Kendine neden suc buluyorsun ki. Israrla sormussun dondurulmuş mu diye onlar da hayır demişler.
Rabbim gönlündekini versin canim, inşallah mutlu haberle bizi sevindirirsin.
Bazen kendimi salak gibi hissediyorum da ondan sordum hemde hergün . Aminn rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin. Insallah guzel sonuclarimi paylasirim.mbugun aksamustu embiriliyog gelcek konuscak mis bizimle hersey bugun belli olacak. Bugun burda resmi tatil klinik bombos otelde bizimgibi birkac yabanci hasta var biz onlari goiremedik daha bir tane aile tasiyici annenin dogumuna 5 gun kalmis onu bekliyor. Bir aile sperm donasyonu icin gelmis bugun gidecekler. Klinik kapali bugün. Rabbim cektigimiz sıkıntıların mukagatini verir insanlah