Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

İki hafta dediyin yani donorunu sundun ve iki hafta bekledin onun adet olmasını?
Doğrumu anladım?
2 hafta once benden resim istedi doktor esimle benim yolladik liste yolladi memleket falan biz sectik ordan isaretledik yolladik. Bize size uygun donor var deyip hemen aksanina aradilar hizli hizli oldu hersey ben sasirdim nokta oydu. Bir hafta sonra donorden yumurta toplanacak dendi bu sure toplam 2 haftada oldu bitti. Kendimi burda buldum sonra gelin deyince geldik

Kuzum bir donör seçildiyse sana özel o donörün adet gününü beklenmesi gerek ve sonra o donör sana özel stimulasyon olması ve yumurtası toplanması en erken 10-12 günü tutuyor
Senin söylediyinden ben böyle anladım donörü sen seçince artık o donör önceden tedaviye başlamıştı
Nolursun kafanı karıştırmak gibi anlama
Ama gözünü dört aç

Bu iki haftalik surecte yumurta toplanip donduruldumu acaba ben bir soracam

Bir kez daha tedavin hayırlı olsun ama Kaşım kalktı bir hafta sonra yumurta toplama nasıl oluyor. Donörün adet dönemi var. Hemen bir haftada yumurtalar olgunlasti toplama durumuna mı geldi. Senin rahim durumun donöre göre hazırlanıyor. En az 1 ay süre.
Dondurulmuşlarla mi deniyorsun canim anlayamadim. Gerci ne olursa olsun ister fres ister dondurulmus. Sana can olsun yeter. Rabbim sonunu hayır etsin insallah

En iyisi ben yarın seni arayım
Zaza bence direk doktorumu arasan, eftalios numarasını verse de sorsan. Arkadaşıma nasıl bir tedavi uyguluyorsunuz diye. Eftaliosun açıklamaları pek mantığa uymuyor , acaba doktor ne diyecek. Beni en çok bu gün aşırı ilaç kullanımı şaşırttı, acaba rahim fazla kalınlaştığı içinmi ki böyle bir yöntem uyguluyor yada adamın bir bildiğimi varki.

Doktor beni tersler işine karışmış gibi olurum
Ben en iyisi eftaliosu arayım
Belki yazılarda bir anlaşılmazdık var