Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Hayatta herşey nasip!kim derdiki kiew de savaş çıkıcak ve tédaviler yarım kalıcak yada başlamadan biticek..hiçbirşey tesadüf değildir!belkide senin mutlu sonun kıbrıs olucak!bir başkasının da mutlu sonu başka başka yerler olucak kim bilir.herkesin hakkında hayırlısı iyiyi düşünelim iyiyi çağıralım Rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin‍♀️

Sizde inceliyorsunuz sanırım , dikkatinizi çeken bi klinik var mı ?
Bu donör kaynağından ne demek istiyor, gynolife donör bankası diyor newlife donör kaynağı yok ben anlayamadım

Bu donör kaynağından ne demek istiyor, gynolife donör bankası diyor newlife donör kaynağı yok ben anlayamadım
New life ile görüşemedik henüz, ama anladıgım kadarıyla donör ün kaynagı bankadan mı alıyor yumurtayı yoksa fresh mi olabilir . Google da ve bu forumda iyi yorumları var ama işte tecrübe edenle birebir konuşmadan eksik kalıyor insan

Gynolife klinik yumurta ve dış yumurta bankasını kullanıyor.
Newlife ne klinik yumurta nede dış yumurta kullanmıyor.

Bundan kasıt newlife taze donörmü kullanmış oluyor? Gynolife da donmuş bankadan yumurtamı kullanmış oluyor?
Beynim yandı burada ne demek istiyor

Ptesi konuşur sorarız
dün kıbrısla konuştuk , prag la da konustuk . Batumda baska bi klinik de donörü siz seciyorsunuz diyordu, ama diğerlerinde sadece fiziksel özellik vs üzerinden seciliyor

Amiiiinnnn ben de kievden baska bir yere gitmem derdim hatta arkadasim batuma gittiginde baska ulke bulamadinizmi filan demistim buyuk konusmamak lazimmis