Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Benim umudum artık git gide düşüyor
Kaldı yarınki konuşmaları
Üzülerek izliyoruz, Putin pek geri adım atacak gibi de görünmüyor canım. Onun için bir itibar meselesi haline geldi. Barıştık deseler bile eski güvenli ortamı kalmadı artık. Ukrayna halkı sınırlara akın ediyor can güvenliği kalmadı. Aslında önceleri savaş çıkacak dediklerinde hep, ya rusya girsede ukraynanın doğusuna girer sorunlu bölgelere girer barış gücü gibi diye düşünürdüm. Ama putin direk kiewe yürüdü tüm ülkeyi kuşattı.

Tamarayla konuştum telefonda,çok pozitiv şeyler anlatı ve içime su serpti
İnşAllah umut edelim bu kimseye lazım olmayan savaş bitsin
Biotexcom çalışsın
Ve ben son tedavimi başarıyla bitirim

Tamarayla konuştum telefonda,çok pozitiv şeyler anlatı ve içime su serpti
İnşAllah umut edelim bu kimseye lazım olmayan savaş bitsin
Biotexcom çalışsın
Ve ben son tedavimi başarıyla bitirim
Valla canım o pozitiv sözleri duymaya bizim de ihtiyacımız var, neler söyledi bildiği duyduğu birşey mi var? Tüm antenlerimi açmışım biotexcom dan gelecek güzel haberleri bekliyoruz.

Tedavi dışında zaten olanlar çok üzücü ama Bir umudumuz varken şimdi tekrar başka merkez aramasına gireceğiz açıkçası çok üzücü
Valla aynen öyle öncelik tabiki savaş bitsin feraha barışa kavuşsun insanlar. kimse ölmesin kimse kimsenin ardından gözyaşı dökmesin.yürekler yanmasın koskoca dünya ve bizler faniyiz neyin doyumsuzlugu neyin açgözlülüğü bu....
Kimine göre tek çare kimine göre son şans kimine göre son umut olan yer savaş içinde çok üzücü. umarım tez vakitte bu insanlık dışı olay son bulur ve en kısa sürede herşey normale döner vede bir daha yaşanmaz.Allah ordakilerin ve sizlerin yardımcısı olsun arkadaşlar ‍♀️