Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canim benim rusya ve tlf da anlasmislardi savas olmsin diye rusya butun herseyi mahvetti.dunyanin tepkisini aldi suan rusya saldiriya izin vermez nato siz icinizi rahat tutun

Canim benim ,
Bu duygulari hepimiz yasadik / yasiyoruz..
Hayati en cok boşa alanimiz bile yasamistir inan.
Cocuklu ailelere bakmak canimi yakardi.
Rabbime dua ederdim. Allahim ne olur kalbimden kiskancligi cikar diye..
Evet kiskanirdim. Onlarin var diye kiskanirdim.
Insan en yakinindakini kiskanir mi..
Ben kiskandim...
Imrendim..
bu duygulari yasamamak için görüşmedim..
cogumuzun yaptigi gibi kapandim içime..
Sokaklarda agladigimi bilirim.
hele ki araç kullanirken..
Müzik sesine karisirdi sesim. Oyle haykirirdim ki Arada sesim bastirirdi da müzigi.
Nice aksamlar En yakınımdaki esime belli etmemek için hickiriklarimi tutmaya calistigimi henüz unutmadım.
O yüzden hep dedim ki...
Biz kadinlar cok güclüyüz..
Devrilmedik ve devrilmeyecegiz..
Diledim..
Istedim..
Rabbim yanimizda olacak buna inaniyorum..
O bizi görüyor..
Ne kadar cok istediğimiz ve bu uğurda nasil ugrastigimizi görüyor
Mükafatimizi verecek..
Buna inaniyorum..
Sen de inan ve devam et.
hepimiz bu inançla yola ciktik..
kimimiz yolu bitirdi kimimiz yarisinda veya basinda
kimimiz ise yeni girecek o yola..
Burada anne olmayan da kalmayacak inşallah Rabbimin izniyle
Ben buna da inanıyorum..
Dualari geri çevirmeyen Rabbim Anne olmak isteyen herkesin kucagini doldursun insallah..

Amiiiiiiiin cumlemize insallahhhhh

İnşallah canım

Bu savaş olayı ne ya olaylar gittikçe kötüye gidiyor sanki var mı son durum ile ilgili bilgi sahibi
Canim olmamasi icin dunya ugrasiyor rusya reddediyor inatlasiyorlar iste ama nato zirvesinde ateskes ilan edilir rusya orda reddedemez ateskes olaylarini insallahh olmaz kiyisindan donulecek oyle hissediyorum oylede olmasi lazim yoksa euro dolar 2 ye katlar altin bile firladi allah gostetm3sin savas lafi bile piyasayi hareketlendiriyor olmaz doliye umidediyorum ve butun iyi niyetimle bakiyorum olaya. Karmakarisik yani rusya diretiyor adamlar dunyaya kaga tutuyor insallahbuyumeden biter tek dilegim. bu herkes tedavilere gidecek

İnşallah canım
Arkadaşlar diğer siteden beri sizleri takip ediyorum. Ben 5 aylık evliyim 29 yaşındayım amh 0.02 hiç kendiliğimden adet olmuyorum cerrahpaşaya gittim tüp bebek vs zaman ve para dökme yazık olur dediler. O kadar ne yapacağını bilmez bi durumdayım ki ortada kalmış gbiyim öylece. Lütfen bu süreçte bana deneyimlerinizle yardımcı olun çok bebek istiyoruz eşimle.
Ben şimdi ilk rahim filmi mi çektireyim yoksa ilk başta bir kaç ay kendiliğimden adet olmak için kür mü deneyeyim saraçoğlunun vs.
Zaten bu sürecin sonu benimde kiev görünüyor bu yüzden sizi hep takip edip okudum.

Canim cok gecmin olsun oncelikle hic stres olma tekrardan iyi guvendigin doktorda herseyine baktir .rahmine tuplerin acikmi kapalimi zaten diktorun baktirmasi lazim amh. Hic uzulme herseyin bir kolayligi var artik iyi birdoktor iyice bir incelemeli ama. Normal tup bebekte yaptirsan donasyonda yaptirsan hakk8nda hayirlisi olsun. Lutfen stres olma stres en buyuk dysmani hormanlarin herseyin caresi vardir rabbim yar ve yardimcin olsun insallah surecinide mutlaka bizlerle paylas

Allah gostermesin piyasa 2 ye katlarsa yandik. Ruslar inatlasmasa zaten bu is bitecek bugun yarin biter insallah kabul ederler ateskesi baska ollari yok dunyayi karsina almaz rusya