Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

@Zaza74 canım zaza tedavin mutlu sonla bitsin inşallah, @Makaron canım makaron üzülme inşallah Rabbim tekrar nasip eder

Siz sormadan ben yazayım ; bebeğim henüz küvözde, büyümesini bekliyoruz. Hem kaybetmek hem beklemek çok zor. Bazen depresyona giriyorum sonra kendimi toparlamaya çalışıyorum , süt sağıp götürmekle geçiyor günlerim.öyle işte azıcık size yazıp dertleşeyim dedim.

Rabbim hepinize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin dualarımdasınız hiçbirinizin emekleri boşa çıkmasın

Canım Pandaa Allah yavrunu sana bağışlasın
Ne zaman vericekler bebeği sana

Canım zazam inşallah bu sefer herşey yolunda gitsin ve bu son olsun artık vakit gelmiş ve bu kadar kadının duası kabul olsun. Umarım oradaki kriz kimsenin tedavisini etkilemez . Orada olanlar gidecek olanlar gitmeyi düşünenler rahat rahat gidip gelirler.❤️❤️❤️

Tekrar aramıza hoşgeldin maya. Tedavin de hayırlı olsun. İnşallah en yakın zamanda bütün sorunlar temizlenir ve tertemiz transferine gidersin şimdiden yolun açık olsun

Canım pandam az daha sabır güzel günler yakın inşallah hep beraber eve geldi oğluşum dediğin günün sevinç gözyaşları dokecegiz. Sabır en büyük imtihan. Allah'ım yardımcın olsun