Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Çok üzüldüm yeminle , diyecek bir söz bulamadım . Bu ikinci hakkındı galiba, kiew merkez birşey dedimi canım? Sorun neydi? neden olmadı ? Rahimle ve spermle alakalı sorunlarınız mıydı?
Evet 2. Hakkımdı, kiev hergün durumumu sordu ilgilendiler sağolsunlar, 2 transferde de görünen bir sorun yoktu, hatta 2. Transferde doktor çok iyi durumdasın diye özellikle belirtti. Nedenini bizde düşünüyoruz ama işte bir bilinmezlik var

Allah sabır versin canım , zaten maddi ve manevi zor zamanlardan geçiyoruz, dişinden tırnağı dan kısıp tedaviye gidiyorsun ve sebebi belli olmayan kimyasalla karşılaşıyorsun, buda insana yumurta kalitesini getiriyor malesef. Kiewin senin durumunda olan insanlara bedava tedavi şansı vermesi lazım, ben şahsen böyle düşünüyorum. Tutmuş düşmüş gebelikten değil , hiç tutmamış gebelikten bahsediyoruz burda. Pandemi hastalıktan donörlerin ne denli etkilediğini yada aşılamadan ne denli etkilediğini bilmiyoruz, bunları göz önüne alarak insalara şans verilmeli bence. Lütfen bu konuları onlarla konuş gerekirse ısrarcı ol, öyle ellerinden geleni yaptılar deyip sessizce bir kenara çekilme.