Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Hayir siz dedinizki onlarin bi maasidir. Her ülkenin para birimi farkli burda euro var tabiki euroyla geciniyoriz ama bu euro avrupada cogalmiyo burdada aldiginiz maas geciminize yetmiyo onu demek istedim. Yani kafanizdaki algi su avrupada yasiyosa güllük gülistanlik yasiyodur. Bende bu zihniyetin son derece yanlis oldugunuzda söylüyorum. Burdada tek kisinin calismasiyla ev dönmüyo. Ötelemeye gelince trkiyeden daha rahatiz o anlamda cünkü ordada avrupadan geldik diye farkli muamele görüyoruz sürekli nasil kaziklarim diye düsünüyolar. Iki kelimeyle anlatmasi zor bizi anlamak icin burda yasiyo olmaniz gerekiyo

İnşallah canım 47 yaşındayım
Canim tamaraam hicbozma moralini insallah canim hersey istedigin gibi olur benimde ayni sorunum var tedaviye bile baslayamadim bende. Doktor bisey yapamam diyor burdaki doktorum 2 kutu estrofem bitirdim adet olamadim daha streste yapmiyorum oluruna biraktim kievdeki doktorda demis stres olmasin sorun olmaz diye o kadar iyi anliyorum ki . Ben artik takmamaya karar verdim hicbiseyi oluruna biraktim. Sakin sen umutsuzsuz olma olucak canim hepimiz insallah er gec anne olucaz ben yurekten inaniyorum.

Eger kronik bir incelik sikintisi yoksa bir sonraki ay kalinlasacagini dusunuyorum ben de.
Benim durumum da 6,5-6,8 mm araliginda oluyor ve artik benim normalim bu diyorum🙂