Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canım unuta bilirim özür dilerim kaç yaşındasın?
Beta hcg kaç gösterdi ve kaça indi
Detaylı yaz bildiğim yorumları yapıyım
Estagurullah yaşım 33 akraba evliliği bizim hcg genelde adet geçtikten bir hafta sonra bakıyorum yani strese girmeyeyim diye doğal olarak kaç ile başlıyor bilemiyorum ama bir hafta sonraki hcg 50 falan oluyor zaten bir iki güne regl başlıyor bu şekil canım

Yaşın genç
Hiç tüp bebek denedin mi
Ngs genetik testle?

Yaşın genç
Hiç tüp bebek denedin mi
Ngs genetik testle?
Amh değerim çok düşük bize iki defa genetik yapılmalı denildi bir de benim kendimde genetik bir hastalık var ama ablamlar çocukları hasta da olsa doğurdular yani bu şekil hiç birinde olmadı kimyasal şeklinde iki defa genetik bize çok maliyetli oluyor ve sonuç alamayabiliriz de

Nickname in gibi hersey cokguzel olsun insallah bundan sonra senin icin canim

Çok geçmiş olsun canım Rabbim sana bol şifa versin. Maddi manevi sizi ferahlatsın evladınıza kavuşursunuz inşallah

Çok geçmiş olsun canım Rabbim sana bol şifa versin. Maddi manevi sizi ferahlatsın evladınıza kavuşursunuz inşallah
Amin inşallah canım hem çok üzgünüm hem çok şaşkınım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum artık kafam durdu resmen umudumu kaybetmiyorum ama ne yapmam gerekiyor bilemiyorum her seferinde sudan çıkmış balık gibiyim allahım sabrını ver diyebiliyorum sadece

Haklısın çok zor Allah yardımcın olsun güç kuvvet versin canım. İyice araştır genetik test dedilerse dene canım imkanın varsa denemeden bilemezsin. Sonuçta hamile kalıyorsun hiç kalamayan da var. Belki kolay çaresi bulunan birseydir