Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ama bende hamısım son adet tarıhım 18 kasımmm

arkadaşlar bende 2 yıldır bekliyorum ama bu minişler bi türlü tutunamadılar yeni yıl akşamı çok dua ettim inş. 2012 bebişim olsun diye inş. bekleyen herkesin hayırlı bebişleri olsun ben bu arada alternatif tıp deniyorum inş. bu ay tutacak diye bekliyorum ne olur birbirimize dua edelim

hadi hayırlısı bal böceğim,inşaallah tutar ama merak ettim ''bu ay tutacak diye bekliyorum''demişsin özgüveni yüksek bir cümle..ne kullanıyorsun ya da içiyorsun biraz açıklayabilir misin?

sevgili meleklerim gece gece uyku tutmamış dolanırken buralarda birden aklıma Mechul07 yeni nicki Mechul03 olan arkadaşımız geldi son durumu nedir bilgisi olan var mı?kan testi yaptıracaktı en son ama bi-haberiz...buradaki yeni hamile sayısı arttıkça daha çok umutlanıyorum kendimden...bu site iyi ki var,iyi sizlerde varsınız..

selam kızlar..

sizlere çok güzel bir haberim var...

Hamileyiiiimmm....

çok mutluyum.çok farklı bir sevinçmiş.yaşayınca anladım..ve şimdi diliyorum Rabbim bu mutluluğu herkese yaşatsın..

şuan 5 hafta 2 günlük..Rabbim nazarlardan korusun..maşallah...

son adet tarihim 1 ocak.yalnız birşey isteyeceğim ne olur benide kızartın hamiş melek olayım

yalnız kızlar birşey soracağım çok tedirginim hala kalp atışları duyulmadı..sizce ne zaman duyulur..gece kabuslar görüyorum..ne olur Allahım bebeğimi bana bağışla..

yalnız kızlar birşey soracağım çok tedirginim hala kalp atışları duyulmadı..sizce ne zaman duyulur..gece kabuslar görüyorum..ne olur Allahım bebeğimi bana bağışla..

canım benım hayırlı ugurlu olsunnnn. Rabbim saglıkla kucagımıza almayı, mutlulukla büyütmeyi nasip etsin hepimize. Kalp atışları için erken daha panik olma. 7-8. haftada duyabılıyorsun. Allah tüm dileyenlere nasip etsin

aymaelek hayırlısı olsun canım inşallah yakın zamanda kalp atışlarınıda duyarsın canım

teşekkür ederim arkadaşlar..Allah razı olsun. inşallah Rabbim tamamına erdirir..

inşallah bakalım mart başında gel garanti olsun dedi doktor.hayırlısı artık..