Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

amin canım hepimizin inşallah çok saol bu arada foto çok güzel allah nazarlardan saklasın maşallah

Evet canım haklısın psikolojik olarak çok yıpratıyorum kendimi, belki de bu yumurtlamamı da etkiliyor.dediğin gibi önce hayırlısı değil mi? İnanın ki içim daralıyor bazen ama sizlerin yazılarını dualarını okuyunca rahatlıyorum. Hepiniz çok iyisiniz.

Merhaba arkadaşlarÖncelikle yeni hamişlerimiz varsa kutlarım.Doğum yapan arkadaşlarım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin,hayırlı evlatlar olsunlar inşallah.Shekerim esincim sizleride kutluyorum bakın çok şükür geldi mucizeleriniz Allah hepinize sağlıkla büyütmayi nasip etsin.Tunacım maşşallah senin kuzu büyümüş yerim onu öp ellerinden yerime.Kızlar bu arada bizim tayin nihayet çıktı 10 güne kadar taşınıyorum çok bekledik yıprandık ama sonunda oldu.Burdan evi toparla,git memleketteki evi toparla tekrar taşın çok zor olucak işleri düzene koyduktan sonra bebek tedavisine giricem sanırım baharı bulur hepinizi çok öpüyorum Rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa kabul etsin Dualarımdasınız girmesem bile aklım kalbim dualarım burda

lalezar teşekkür ederim canım amin inşallah haziran teşekkürler canım hemde nasıl keyifli bu sevinci paylaşmakrabbim bütünn isteyenlere en kısa zamanda bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin inşallah,ben rüyada gibiyim çok şükürler olsun rabbime...