Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

beyazım sagol balım dileklerin için ALLAHIM SANADA CIFTER CIFTER VERIR INSALLAH ALLAHIM SENINDE DUALRINI KABUL ETSIN .....SANADA II TATILLER

Anaaaaam toprağım bnm🙂biliorum AYFER GÜRBÜZ.Ama hiç gtmedim. şenay hanm ortadoğu hastanesinde cnm mezitlide.Ferçi kadın çok yoğun.Ben 5 haftalık hamileyken mersindeydm ondan randevu istedm bana mayıs'a verebilirz dediler o kadar yoğun.Forum yaşamda çok iiimiş onu da biliyorum.Bu arada sen neden görünyosun ki ALLAHA şükür sorunun yok bildiğim kadar??Annemlerde yeni mahallede oturuyor balım beşyol diyim sana.Cnm eşimde git falan dedi açılırsn dedi ama kürtaj oldğm akşam annecm geldi zaten bi de insanların sorularndan sıkılırım bunalırım dye gitmek istemiyorum.Böle gidicem sorucaklar bilmeyenler bebek nasl falan dye,o an işte ne hissederim bilmem.Bi de eşimn yannda kalmak iii gelicektir diye düşünüyorum en azndan bi süre bi yere gtmek istemiyorum sen gt memleketime slm söle🙂🙂öpüyorum cnm inşallah bi ara görüşürz

aaaaa ne guzel valla ayyy ınsallah valla gorusmeyı ısterım bıraz kafa dınlemek ıcın gıdecem bırde ole genel bı muayene olcam ama dedıgın doktorada gıderım senıde bılgılendırırm cnm iise nıye gıtmeyım kist için gıtmeyı ıstıyorum benım doktorlarımda ııdır hayatımı kurtardılar desem yerı var cunku ölümden dondum bebegın enfeksıyonu vucuda yayılıyordu ahmet beyle hıkmet bey durdurdu yanı cok sukur inşşşalah bakalım gıdeyım o senay hanımada gıderım

Canım ben bu ay bebek için çok ümitlenmiştim regl olunca bayağı üzüldüm sağolsun arkadaşlar sayesinde toprlandım güzel dileklerin için sağol canım

Canım umarım bu ay hepimize uğurlu gelir bol hamiş haberleri alırız.Geçen ömer çelakılda hayıttan bahsetti hayıtı eksik etmeyin ve adaçayı her ikside hormon dengeleyici rabbim şifa etsin

Kızlar netten yaptığım araştırmada bebk sahibi olamayanlar için bitkisel ürünler buldum

Viola tablet ovaryum içindir. Rahimde oluşan ovaryosalpenjit (yumurtalık ve fallop tüpü iltihaları), ovarit (yumurtalık enfeksiyonları), salpenjit (fallop tüpü enfeksiyonları), kistlerde, özellikle sık sık tekrarlayan enfeksiyonlarda, lokore (beyaz akıntı), dismenore (sancılı menstürasyonda) ve ovulasyon yetersizliğinde tavsiye edilir. Özellikle infertilite (kısırlıkta) kullanılması önerilir. Sindirim sisteminde 8-12 dakika içinde çözünür.
Uyarılar ve önlemler;
Kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız. Diğer ilaçlarla kullanılmasında sakınca yoktur. Bağımlılık oluşturmadığı gibi toksik ve alerjik reaksiyonlar gözlemlenmemiştir. Gebelik ve laktasyon dönemlerinde kullanılmaması tavsiye edilir

Sprem Sayısını ve Kalitesini Artıran Cakşır Suyu

Kısırlık (impotence generandi): Ereksiyon (penisin sertleşmesi) olmasına rağmen çocuk yapamama durumu görülür. Burada meni gelmesine rağmen menideki sperma ya hastalıklı veya sperma olmaması nedeniyle kısırlık görülür. Halkarasında ikdidarsızlık deyince genelikle ereksiyon bozukluğu nedeniyle, yani penisin sertleşememesi nedeniyle cinsi münasebet (sex) yapamamaya denir. Şayet kişide 6 aydan uzun bir süre bu durum devamederse vede sex denemelerinin % 70'i başarısızlıkla sonuclanırsa o zaman kronik ikdidarsızlıktan bahsedilir. İkdidarsızlık rahatsızlığı 40 yaşına kadar olanlarda % 10 çivarında ve 40 yaşının üzerindekilerde % 30-50 arasında olduğu tahmin edilmektedir.

Çakşır; yurdumuzun güney (genellikle Hatay) bölgesinde bolca yetişmektedir. Bu bitkinin meyvelerini bölgede bolca yiyen keçi ve koyunlar; bol miktarda ikiz ve üçüz doğurmaktadır. Bunu gören Alman ve Amerikalı bilim adamları bu bitkinin bileşimini araştırmaktadır. Bölgede afrodizyak ve meni artırıcı olarak kullanılmaktadır. Çakşır'ın köklerinden su buharı distilasyonu ile damıtılmış çakşır suyu elde edilmektedir. Bilinen bir yan etkisi yoktur. Bileşiminde; nişasta, kateşik tanen, saponin, alkaloit, rezin ve uçucu yağ taşımaktadır.

Bu doğal tedavi yöntemini acaba yan etkisi olurmu gibi düşüncelere takılmadan güvenle kullanabilirsiniz.

K8 - KADINDA KISIRLIK ÖZEL KARIŞIM AROMATİK SU

Kadınlarda fallop kanallarını açma özelliğine sahiptir. Yumurtalık zarı iltihabı yumurta oluşmaması, adet düzensizliği, rahim iltihabı, miyom teşekkülü gibi kısır neden olabilecek sorunların giderilmesinde kullanılır.

3 ay düzenli şekilde devam ediniz.

Bunlarla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yazssın kızlar almayı düşünüyorum özellikle Viola kapsul ve k8 organik su

İyi akşamlar meleklerim,
Göz dr.um yeni ve canlı hücre görmedi, tansiyonlarıda iyi çıktı yani ilacı kestik OLEYYYYYYYYYYYYYYYYY.....
Sanırım ağrılar tiroit ilacından kaynaklanıyormuş dr.um eşide kullanıyormuş, ama benim kullandığımdan değil, bana Tefor yazmıitı ama bulamıyoruz bugün İzmir'de de aradım ama yok yok... Levetron alıyorum şimdi o da çok çarpıntı el-ayak titremesi ve baş ağrısı yapıyor 🙁 Şu eczacılarla Hükümet arasındaki problem yüzünden firmanın üretmediğini söylüyorlar ilacı, hiç olacak şey değil yani insanları sağlığıyla oynamak ne kadar etik ?
İzmir ve İstanbul'da bulunan tanıdıklarıma söyleyeceğim bulabilirlerse ilacı kargo ile alıcam bakalım, Tefo'un öyle yan etkileri olmuyormuş...
Yarın sınavlar ne yapacağım bilmiyorum 2 ders hariç doğru dürüst çaşışamadım da, neyse artık hadi iyi geceler meleklerim...
Bu gece hepiniz doğmamış meleklerinizi rüyanızda göörün emi

selam kızlar yeni haberler var mı ben bi kaç gündür girememiştim.inanın aklım her an sizinle sizler hep iyi haberler bekliyorum evet burjubenimde başımdan yanlış doktor teşhisi geçti kist var dedi ama başka bir güvenilir yerde çıkmadı.benimde korunmayı bıraktıgımızdan bu yana adetlerimde sekmeler oldu prolaktin 38 çıkmıştı galiba bana sorun yaratacak.o yüzden de hayıtı tohumu çayını içitiyorum hormonları dengeledini hamileliği artırıyormuş.çitosun tavsiyesiyle.rabbim hakkımızda hayırlısını eylesin esinin sevincini bizede yşatmak nasip eylesin

inşallah baharım herşey sabır ve kafaya takmamak ah keşke bunları yapbilsem

çitosum pes etmek yok ben senin azminden güç alıyorum. bana allahtan ümit kesilmeyeceni senden ögrendim. canım benim gül biraz moralini yüksek tut gelirsem o yanakların mıncır mıncır sıkarım bak

senin adına sevindim hayırlı haberler ver bize