Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canım benim Allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin
Bu arada çok geçmiş olsun canım Allah hayırlı şifalar versin.Önce iyleş sonra bebek işini düşünürsün 😀 her şeyin hayırlısı olsun inşallah Rabbim hepimizin dualarını kabul buyursun amin

çitosum nolur ümidini kaybetme.rabbim kimsenin dualarını geri çewirmez.mutlaka duaların kabul edilecektir ama zamanı wardır çitosum...nolur asla pes etme!

Pes etmekten sizin sayenizde vazgeçtim
Allah razı olsun sizden gerçekten kendimi toparladım canım Dularınızı eksik etmeyin Rabbim tüm evlat isteyenlere güzel evlatlar nasip etsin canım

Canım ablam benim Gerçekten çok duygulandım yalnız olmadığını bilmek ne güzel bir duygu.Dün çok kötüydüm Arkadaşlarımın desteğiyle toparlandım Rabbim hepinizden razı olsun.Ablam benim Allahım oğlunu sana bğışlasın tırnağı taşa değmesin inşallah.Rabbim ikinci evladınla yüreğini evini şenlendirsin amin.Beni hepinizin çok iyi anladığını biliyorum aynı sorunları yaşıyoruz 15 yıl ümidi kesmeden beklemek çok zor oldu.Bu topiğe girince sizleri okuyunca hadi dedim kalk sende bir şey ler yap elimden geleni yaptım bir rabbimin ol demesini bekledim olmadı sanırım kendimi şartlandırdığım için bu duruma düştüm.Daha önceden bebek olayını pek takmıyordum gencim nasılsa olur diyordum..Ama rahatsızlığım ilerledikçe yaşımla orantılı ümidim azaldı ablacım benki okadar sabırlıydımki bu bebek işinde dün lekeyi görünce kıyamet koptu içimde.Tabi birde gördüğüm rüyanın etkisi de var ne bilim ablacım 15 yıl az değil 16 ya girecem hayırlısıyla artık bebeğimle uğraşmak istiyorum.Allahım hepimize en kısa zamanda bebeklerimizi versin desteğin için sağol ablacım rabbim hepinizi korusun

öncelikle çitos canım yaa, inan içim sızlayarak okudum ama umutsuz insan yarım insandır ne olur umudunu kaybetme, Allahım hiç beklemediğin bir zamanda sana da bebeğini verecek inş..

Canım Allah razı olsun hepinizden adını sayamadığım arkadaşlarım çok sağolun sayenizde kendimi toparladım

Tunacım inşallah hayırlısıyla hem senin hem diğer kardeşlerimin hamilelik haberini alırız iyiki varsınız sizleri çok seviyorum

Çitosummmmm biz de seni çooooooooook seviyoruzzzzz 🙂

kızlarrrrrrrrr
yeni girdim nete kac gundur.ben ne oldugunu anlamadım.çitos mu başkası mı anlamadım başına ne gelmıs.üzülmesin her kimse emınım hepimizin basından gebelıkle ilgili istenmeyen seyler gelmıstır.amam kızlar ne oldugunu bılıyorsanız yazın.gecmıs olsun dileklerimleeee.sayfalar cok karısıkkk🙁

kızlar merhaba eşim işe gıttı her zamnkı gıbı evde tek basıma kaldım pazar gunu nısanımız var bol bol kurtlarımı dokecem ınsallah ama ruhum daralıyor resmen artık dun doktora gıttım muayene ıcın bu adetın 3 gunu testlerı için doktor keske sabahtan gelseydı dedı ne bılım sabah ac karnına yapıldıgı bugun cagırdı gıtömedım ne yalan soyleyım bu ay ovulasyon takıbı gene kendım yapacam olmassa gene eger bu sefer doktora gıdecem 3 gun adette ve soğan kürüne baslayacam adetım bıtınce beklemek cok zor kafama takmak istemıyorum ama atamıyorumda ancak buraya gırınce ben kendımı rahat hıssedıyorum...bu ay calısmalardan sonra mersine kacacam annemlerın yanına 15 20 gun bıraz kafamı dınleyecem belkı ii gelır belki bebişim annnensının yanınana gıdınce olusur ınsallah bakalım bı kac tanede orda doktorum var gercekten super doktor dogum yaptıgım doktorum ona gorunecem bakalım ne dıyecek sadece problemın ÇİKOLOTA kistının oldugunu bılıyorum bakalım sogan kuru fayda edecekmı buna olmassa bi bitkisel ilaç var onu alacam bıraz pahalı ama alıcam kapsul sekılde bı ılac yumurtlamaya yardımcıymıs ısırgan otu ve hayıt otu var ıcınde saglık bakanlıgından onaylı onu kullanacam kisti atmak için cunku buyuk 5 cm bı kıst amelıyat dedı 2 doktor en son gıttıgım doktor olur dedı bebegın bu engel degıl dedı ama yınede takılıyor YA OLMASSA YA MELEGIM GELMESSE rabbım kımsenın kucagını bos koymasın kımseyı evlatsız koymasın hayırlısa versın yarrabım bu arada dualar kızlar reglım bıtınce baslayacam baslayanlara sımdıden allahım kabul etsın ınsallah bu etsıgımız dualrımız kabul olur... duanın acmayacagı kapı yoktur en buyuk sıgınacagımız ALLAH VE DUALAR kızlar RABBIM kabul görecek ve evlatsız kalmayacagız amin amin amin..... sizleri öpuyorum

Melodi canım yazdıklarını böyle içimden gele gele okuyorum. Maşallah sana. Anlattıkların yapacakların çok güzel. Şu deniz kabuğunun içinde yatan tombik bebek var ya işte ondan Allahım sana çifter çifter versin inşallah.

Benim regli tarihime 10 gün kaldı ama hiçbir belirti yok hamile değilim gene eğer öyle olsaydı çoktan belirtiler başlardı. Neyse bakalım hamd olsun.....İyi hafta sonları. Cumartesi Pazar inşallah uğurlu gelir hamiş adaylarımıza...

Melodicim kolay gelsin sana.Anam mersin'e bende kaçmak istiyorum mersinliyim zaten ama hiç bi yere gtmek istemiyorum🙁🙁mersinli misin yoksa??mersindeki doktorun kim??şenay hanım'a görün derim sana orda çok ii bi doktordur şenay hanım.Kolay gelsn cnm bu arada mersinde nerde oturuyo annenler?

ooyyyy kuzum evet mersınlıyım annemlerde hastane cad merkezde oturuyorlar cumhuruyet alanına yakın yane mersındekı doktorumda bı IMC DE VAR ayfer hanım bırde yenı acılmıstı ben dogum yaptıgım yer forum yasam hastanesı ahmet ve hikmet bey senay hanım hangı hastanede gel bertaber kacak.....