Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Sılam cnm bnm ne diycem bilemiyorm ama sen inançlısın hamd olsn ve ne dşünmen gerektiğini bilirsin bitanem.Dualara ve desteğe devam tedavi sürecin yeni başladı.Senn sıpaalr nazlı olucak anlaşılan🙂Bi de çitosumun sıpaları nazlı

slm kızlar yeni hamişelrimiz varmışş hepinizi tebrik ederim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim.benim gibi olmayanlarada biran önce nasip etsin güzel yaradanım.doğum yapanlarda olmuş hayırlı olsun hayırlı uzun sağlıklı ömürler versin rabbim.sılam üzülmemene sevindim canım git gide güçleniyoz sanırım alıştık artık aynı sonucu görmeye🙂ama ben inanıyom canım bi dahaki ay adet olmuycan ve bize güzel haberi vercen🙂

evet canım dualara devam 😀 damat tekmeledikçe sen de et taammı ne de olsa gelin lazım
eee kız evi nazlı olur gecikiyor işte
ayy sıpaaammm gelsin ben yiyicem ayaklarını da niye yavaş geldin diye 😀 Çitosumda inşallah hamiş kalacak biz göbek göbeğe tokuşturup göbek kardeşliği yapcez

sanırım artık alışkanlık yaptı negatifler sonuç pozitif deseler diycem yok o benim değil negatif olanı verin
ayy canım ya hayırlısıyla güzel haberler vermek nasip olsun inşallah senden de tabiiii 😀

kimse yokmuuu.. kızlar hamişlerimm bana yardım edin ilk haftalarda yani 6 haftaya giriyorum ama arada kasık ağrılarım oluyor dr normal dedi ama sizdede oldumu bu ağrılar bazen korkuyorum ağrılardan🙁

evet yılmak yokkk bebelerimiz gelecek canımm 😀 :bebeğim:
sılam kafadan hep negatif var tabi bide bi o kadar negatif kelimesini duydukk.aminnn sılamm allahh büyükk canımm inşallah bizlerinde yüzü gülcek

negatiflere ölümmm
güleceğiz canım güleceğiz Allahım nasip edecek inşallah 🙂