Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Merhaba kızlar maşallah liste yava yavaş hamişlerle doluyor Allahın izni ile evlat sahibi olmayan kalmıycak..Allah hamişlere hayırlı doğumlar evlat isteyen kardeşlerime ve banada hayırlı evlatlar nasip etsin..Sılam canım benim kesinlikle moralinizi bozmayın olucak 🙂 senin tedavin yeni başlıyor sakn strese girme olucak de diğer arkadaşlarada söylüyorum hepimizin duaları kabul olucak yeterki güçlü olun moralinizi bozmayın ve bol dua edin..Yaradan isterse eğer elbette bir şeyleri sebep kılıcak burdaki hamişleri evlat isteyenleri unutmadım sürekli dualarımdasınız..Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum rabbime emanetsiz

canıım arkadaşlarım özledim ya sizi çok🙂 uzun bi süre giremedim. neler neler olmuş böyle yaa sevinçten ağladım valla yine.güzeller güzeli hamişlerimiz doğum yapmış hayırlısıyla.allah onları bebeklerine sağlık sıhhatversin.yeni hsmişlerimizede hayırlısıyla kucaklarına almayı nasipetsin.tekrar tekrar söylüyorummm darısı başımaaaaaa🙂benim yeni tarihim 31 aralık inşallahhhhhh olmam.eklerseniz sevinirim fıstıklar.öptüm tek tekkk🙂

şimdide geldik aralık ayına rabbim bebek isteyen kardeşlerime hayırlı sağlıklı evlatlar versin hamilelere hayırlı sağlıklı hamilelikler ve doğum yaklaşanlara hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inş.
D
oğum yapan arkadaşlarımız
1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur.Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz
2.ayşegüüll..................ocak hamişi ayşemizde 7 ekim 18:50 de oğluşunu doğurdu rabbim hayırlı etsin analı bablı büyütsün.Gözümüz aydın
3.salkım......................şubat hamişi salkım arkadaşımızda 11 ekim saat 11 gibi sezeryan doğumla kızını kucağına aldı rabbim evladını hayırlı etsin analı bablı büyütsünler.
4.aussie-angel............şubat hamişi arkadaşımız 25.10.2011 tarihinde doğum yaptı kızımız dünyaya geldi rabbim hayırlı etsin analı babalı büyüsün inş.
5.hazan_11.................şubat hamişi arkadaşımızda doğum yaptı bir kızımız daha ünyaya geldi rabbim hayırlı etsin analı babalı büyüsün inş
.
6.burju........................mart hamişi arkadaşımızda doğum yaptı bir kızımız daha oldu allah analı babalı büyütsün bahtını açık etsin
7.çölmeleği 11.21.2011 pazartesi sezeryanla doğum yaptı bir kızımız oldu.
8.sarı gelin 30.11.2011 çarşamba normal doğum yaptı bir kızımız oldu
9.sen-lin12121212 arkadaşımz 05.12.2011 sezeryanla doğum yaptı bir oğlumuz oldu
11.mavişimbebekistiyor arkadaşımız 12.12.2011 pazartesi günü sezeryanla doğum yaptı bir oğlumuz oldu
12.Tuna arkadaşımız 13.12.2011 salı günü sezeryanla doğum yaptı bir kızımız oldu.

HAMİŞLERİMİZ

1.mavikedi...............nisan hamişi son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce öğrt. 38 haftalık hamiş OĞLAN
2.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 37 haftalık hamiş KIZ
3.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 36 haftalık hamiş oğlan
4.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 35 haftalık hamiş OĞLAN
5.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 34 haftalık hamiş OĞLAN
6.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 32 haftalık hamiş OĞLAN
7.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 32 haftalık hamiş OĞLAN
8.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 30 haftalık hamiş
9.beyonceee............................haziran hamişi 30 haftalık hamiş
10.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 28 haftalık hamiş oğlan
11.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 28 haftalık hamiş kız
12.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 23 yaş 28 haftalık hamiş oğlan
13.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 27 haftalık hamiş kız
14.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 27 haftalık hamiş oğlan
15.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 25 haftalık hamiş oğlan
16.Gülendan .......temmuz hamişi son adet 3temmuz uşak ev hanımı 25 haftalık hamiş oğlan?
17.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 24 haftalık hamiş
18.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 23 haftalık hamiş oğlan
19.tektanemmm....................temmuz hamişi son adet 25 temmuz 22 haftalık hamiş kız
20.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 21 haftalık hamiş kız
21.baharrrımmm................ağustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 20 haftalık hamiş
22.ecce.........ağustos hamişi son adet 15 ağustos 19 haftalık hamiş
23.sevde7........ağustos hamişi son adet 24 ağustos 17 haftalık hamiş kız??
24.darkangel80....ağustos hamişison adet 31 ağustos 16 haftalık hamiş kız
25.emral................ekim hamişi son adet tarihi 16 eylül 13 haftalık hamiş
26.yaseminnnn............ekim hamişi son adet tarihi 19 ekim 8 haftalık hamiş
27.beklenenbebiş............ekim hamişi son adet 21 ekim 8 haftalık hamiş

28.desde....................ekim hamişi son adet tarihi 24 ekim 8haftalık hamiş
29.elif ecrin..................ekim hamişi son adet tarihi 31 ekim 7 haftalık hamiş
30.bebekyüzlüm..................kasım hamişi 6 haftalık hamiş
31.aylinibrahim............kasım hamişi
5 haftalık hamiş
32.haziran 13............aralık hamişi

33. merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
-unica........14 aralık
-burçem........... 15 aralık
-uykucu şirine........... 15 aralk
-fatma2 ..............18 aralık
-essenn...............21 aralk
-defne defne..................31 aralık

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler-
-mini garaböcük..............?
-lovely.........?
-iclal.........?
-şimal............?
-hale77................?
-dilber yavuz................?
-sedenim..........?
-funda34..............?
-sılam nisa....................?
-dilber yavuz...............?

-çitoş..............? yozgat
-geveze..................?
-ayşegül.......................?
-hayal.............................?
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-pirenses..................?
-yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
-sinemtugra......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 86 kişi olduk, herkesi bekleriz...

Son düzenleme:
benimde kızım olacakmış canım kızım🙂))))

hayırlı olsun canım cinsiyetini öğrenmişsin ne güzel🙂defne nerdesin sen canım yaa çok merak ettim seni uzun zamandan beri yoktun hoşgeldin canımmm iyi olmana çok sevindim kayınpederin de iyidir inşallahh...ben yeni tarihi yazmıştım ama eklenmemiş beklenmeyen adet tarihim 8 aralık...
sıla moralli olmana sevindim bu ay bebişin sımsıkı tutunur inşallah canım...

slm kızlar ben geldimmmmm hazirancımm hayırlı olsun bebişin sağlıcakla al kucağına bebişiniii ....darkangel80 maşalah prensesler çoğalıyorr yeterki sağlıklı olsun bebişlerimizzz.. sılam bitanem üzülme sakın alahım bebişini sana bekletemeden göndersinnn inşş ...alahım kimseyi bebişsiz bırakmasınnn...tez zamanda anelerine gelsinler...

kızlar yeni adet tarihlerinizi bilmediğim ve listeyi 4 haftadır ellemediğim için yanlış yazmış olabilirm gerçi gamzenin listesine bakarak birer hafta atlattım ama genede yanlış yazdığım varsa düzeltirim yazın yeter her hafta pazar günü yenilicem listeyi rabbim hepimizi hamiş yazmayı nasip etsin inş.

canım stres yok olmasa ne yazar illa olacak yola devam adetim gelsede bir yeni aşılamaya başlasak diye bekliyorum hem bu defa daha deneyimliyim inşallah Rabbim evlatlarımızı gönderir ve evlerimiz bayram yerine döner ,nşallahh , Çitosum sen de benim hep dualarımdasın canımm

sılam yılmak yok yola devam dualara devam olacak elbet raabbım bu kadar buyukken tıp bu kadar ılerlemısken ben ınanıyorum bu sefer degılse dıger sefere inş rabbim verecek
şimall olacak canım Rabbim dualarımızı çok sevdi biz kullarının bu duaları daha çok etmesini istiyor dualara devam elbet yüzümüz gülecek canım. Bu arada şimalcim sen de de gecikme oldu mu ben progestan felan kullanmadım serophene kullandım hap olarakta o gecikme pek yapmazmış ama çatlatma iğnesi yapıyor mu bilmiyom sen de nasıl oldu canım

sıla moralli olmana sevindim bu ay bebişin sımsıkı tutunur inşallah canım...
halecim elimizden geleni yapıp Rabbimden hayırlısını diliyoruz o da hayırlısını verdi işte yeni döneme yeni hayallere yelken amak lazım 😀
sılam bitanem üzülme sakın alahım bebişini sana bekletemeden göndersinnn inşş ...alahım kimseyi bebişsiz bırakmasınnn...tez zamanda anelerine gelsinler...
canım duyunca üzüldüm tabi ama geçti yeni döneme hazırlanmak gerek şimdi adetimi bekliyorum 3.gün yeniden doktoruma gideceğim bakalım nolcaz , sizde Allaha emanet olun canım