Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

merhaba kızlar ...nasılsınsınız....bebişleriniz nasıl...
şekerim inş ayrıntılı ult cok ıı gecer bebişinle bulusursunuz cnm benım...
amin tunacım rabbım o gunlerıde gostersın ınsallah 🙂odanızı hazırladınız herhalde gule gule yatsın sıla bebek 🙂

şekercim ben ikisinide seyrettim ikiside birbirinden beter bana kalsa hiç biri ama kaçışımız yok =)
valla bende aynı fikirdeyim.Hatta başka türlü çıkmıyo mu bu çocuklar falan dedim eşime gülüyo
.Ya aslnda doğum anı geldiğinde korkuya fırsat kalmyacak galiba bebeğimize kavuşma heyecanından ama işte korkuyos deli gibi🙂
inşallah meloşummm inşallah ayrıntılımız iii geçer de ben de ohhh çekerim 🙂🙂oğlumu da özledim böle tekmeleri attkça anneciğini uyandırdıkça içimde nasl bi canavar var diye merak ediyorum doğrusu
sabah uyandırdı oğluşm saolsn vura vura.Kalktğmda vurmayı bıraktı valla🙂inşallah sen ve diğer arkadaşlarda bugünleri de görürsnz bitanem doğumlarımızı da duymak bilmek nasip olsn

bu arada kızlar YİĞİTOM arkadasımız dogum yapmıs massalah cok guzel bı bebişi var ttanıyanlar ıcın soleyım faceden gordum 🙂
anam maaşallah maaşallah.Yiğitomn oğlu erken davranmş en son konştğmzda yiğitom ekimn 5 inde sezeryana giriceğini sölemişti beklememiş sıpası demek ki.Bn her doğum haberinde heycanlanıyorum valla içime bişeler oluyo.Bi de eşim dün 32.haftdan snra beklmek lazım hazırlıklı olmak lazm işleri belli olmaz bebeklern bi anda çıkıp geliyorm diyebilir dedi bende inşallah mersin'e gidicem ALLAH izin verrse ekim 20 gibi o zaman oğluşuma bişler alaym da hazırda bekleyelim 32 den snrasını🙂

canım tamda al bi test yap dicetim ama sonra okudumki yapmışsın negatifmiş.ama henüz regl olmayan biri için hamilelik yok denemez beklemelisin bence.

hadi hayırlısı bakalım fatma gecikme sebebin bebek olsun inş.🙂

günaydın herkese bugün ikili testimiz var dua edin bize =)
ettik bileeeeee🙂🙂

selamm herkeze ben bugün itibariyle adet oldum malesefff,yarın olmam gerekiyordu ama bir gün erken oldum.yeni adet tarihim 16 ekim tuna değiştirirsen çok sevinirim..defne belki bir dahaki ay beraber hamile oluruz..ne demiştin yaşıyorsak umut var demektir evet umut her zaman var...

Cnm bnmm hep böle umutlu olun inşallah MEVLAM umutlarımızı eksik etmesin bizlerden.İyi düşünmeyi eksik etmesin inşallah içimzden.Diğer ay'a bi çok hamişmz olur inşallah ekim ayı bayram arefesi sizlerin müjdeli haberleriyle bayram yaparz inşallah cnm

evet tatlım umudumuz hiç tükenmesin inş. harika olur valla aynı anda hamile kalmak🙂
inşallah şekerim benim çifte bayram yaparız🙂