Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

dilber sende çok büyük yemin etmişsin be canım🙂🙂bencede yap artık yarın test hem için daha rahat olur değilmi ama,hamileyimmmmm diye yazarsın inşallah tez vakitte...
sormaya pişman oldum zaten ama geçen ay daha günüm gelmeden belirtilere takıldım hamileyim diye gezindim ortalıkta🙂 sonuç negatif çıkınca rezil oldum yıkıldım resmen🙂 ama akıllanmıyorum işte bu ay yine umut doluyum🙂

o sılam sılammmmmmmm cnm benım nasılsın alıstınmı alanyaya rabbım sanada versın bu degısklıgı en kısa zamanda bıtanem yaa
canım benimm iyiyim çok şükür alıştım sayılır bakalım yarın işede başlıyorum yeni öğretim yılı malum 😀 inşallah güzel Rabbim kısmet eder o değişikliği 😀 sen nasılsın canım, meleğin nasıl? üzmüyor değil mi anneciğini?

ya ben geçen ay çok büyük hayal kırıklığı yaşadım yemin ettim 1 hafta geçmeden bidaha yapmicam diye ama sabredemiyorum yeminimi bozup yarın yapsammı acaba bilemiyorumki🙂
bu ayda inşallah hayal alemine daldırır meleğin seni doğacağı zaman neler yapacağınızı hayal edersiniz hayırlı haberlerle buluşmak dileğiyle inşallah :bebeğim:

geri kalan aylarında da sağlıkla büyüsün emi🙂 amin dualarımız onlarla tabiki allah onlarında yüzünü güldürsün🙂