Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kocamı ozledım.....................annemı cok ozledım...................mersini cok özledimmmmmmmmmmmmmmm.........................istanbul senden nefret edıyorum...........................

kızlar ben bugün dr a gittim yaa idrar yolu enfeksiyonu olduğunu söyledi ve antibiotik verdi bende korkuyorm bebeğime bişey olucak diye ne yapmalıyım yardım edin

ayyyy kızlar gece gece uyku tutmadı benı 😀 saat kac oldu halan ayaktayım 😀 bu arada bısıler yedım hem meyve sütümü zeytın ve domates hastası oldum resmen hergun 😀 bebişimde cok sevcek galıba 😀 neyse bayanlar emral geveze defnem dilber lovely daha sayamadıklarım bebekyuzlum rabbım sizin gonlunuze gore versın heee burcemımı unutmayım dofer yoksam beni 😀 kızlar yılmak yokkk yolla ve calısmlara devam hemen bırakmayın kendınızı bı ara bende bırakmıstım ama 2 ay sonra gerı dondum lısteye gerı gırdım ve o ay hamıle kaldım cok sukur kıslar hıc bır zaman umıdınızı kırmayın mutlaka gelecek bebişlerımız rabbım o guzel gonullerınızı bılıyor her seyın bır zmnı var beklıyorlar ama ne zmn gelcekler bılmıyoruz bızde bıraz sabırsız davranıyoruz sabır sabır sabır gercekten elınızden bırakmayın ve gonlunuzde sabır ....rabbım içinize sabır ıhsan eylesın dusunmeyın hıc kı dusunmedıgınız ayda bıran gelmıs olsun bebişlerınızı çok sevıyoruz sizi cok opuldunuz 😀gece gece nasıhattt ayyyyyy kızlar okumadanda gecın yaa sacmaladımmı ne ama gercekten sızler ıcın dıyorum kızlar yaa yalnıs anlamayın 🙂

Günaydnnnnn gününüz aydın,mutlu,umutlu ve hayırlı haberlerle dolsn inşallah🙂kocişime kahvaltı hazırladm yedi birazdan gidicek bende kızçelere bir bakem dedim🙂Dilerim ALLAHTAN bugün bebek bekleyenlerden biri daha sevinir de bizi de mutlu eder..Ya RABBİM sen büyüksün nolur bebek bekleyen kardeşlerime hayırlısından ve sağlıklısından bebek gönder AMİN.