Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sağol tatlım şu mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine ALLAHIM hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

benimle oknuşçak kimse varmı ben yeni üyeyimde
aramıza hoşgeldin canım.seninle konuşacak birileri hep vardır burda meraketme?ama bazen yazılanlar geç geldiği için cevapta gecikebiliyo o aradada sen çıkmış oluyosun muhtemelen🙂 ee anlat bakalım nedurumdasın hamişmisin bebişmi bekliyosun? ha buarada arada sayfa yenilemen gerekebiliyo klavyede f5 tuşuna basarsan yenilenir belkide biliyosundur ama ben yine söyliyim dedim🙂

belkide belirtidir canım neden olmasın.düzenli bir reglin varsa bugünde bitmek üzere 2 gün geçmiş oluyo p.tesi test yaparsan idrarda bile olsa çıkar artık.inş. regl olmassında test yaparsın.🙂

defnecim yüreği güzel arkadaşım sen hep pozitif ol böyle meleğin yakında gelicek ben biliyorm çok dua ediyorm sizin için inş yakında gelicek melekleriniz....
dilbercim benmde belirtim yokdu sadece akıntı vardı reglim geçince belim ağrıyordu ve arada sancı giriyordu çokda anlamıyordm dr gittim ben adet olmadım dr dedim o da kan testi istedi ama ümidim yokdu ama meleğim gelmiş meğer belirtilere takılmayın yani ama akıntı bende de vardı

slm kızlar sayfaları okumadan yazıyım dedim maşallah 10 syf yazmışsınız bile🙂 ay bizim şükür dün oda takımımız geldi, onu yerleştirmekle meşguldüm zevkli ama yorucu oldu o yüzden hiç giremedim. hepinizi öpüyorum şimdi neler yazdınız bakalım okuyayım..

Ayaklarm beni taşımıyo gibi gelio titriyo yaaa.Eşim normal dedi ama acaip bişe ayakta fazla duramıyorum.Neyse şikayet olmsn paşam ii olsn da.Tabi bende sağlıklı olaym dimi??ben ii olmassan kim bakıcak oğluma??Tuna odanız hayırlı olsn cnm güle güle yatsn büyüsünler kuzucukların🙂bu arada yeni foton yok mu daha da büyümşsnzdr siz şimdi🙂

baharcım akıntın nasıldı beyaz süt kıvamındamıydı benim ilk defa oldu bu ay bu tür akıntım takılmıyim diyorum ama düşünmedende edemiyorum🙂