Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inşallah hamilesindir güzelim düzenli regl olan biri için 1 hafta uzun bisüre.hadi test yapta bize iyi haberler ver🙂

bugün bitti beklenen kırmızı gelmedi bakalım yarın ne olacak🙂
inşallah bugünde gelmez canım benim🙂

kalp atışlarını duydunuz denek negüzel. birsorun yoktur inş. canım meraklanma sen🙂

allahım hayırlara vesile etsin fıstık güzel rüya senin bebek değil bebekler geldi galiba🙂

gecen ayın 18de kurtaj olmustum bu ayın altısından berıı artarak gıden kahverengı akıntım var 2defada peçetede kan gordum ama bırturlu sokmuyor ne yapacagımıda sasırdım normal mı acaba
inşallah normaldir canım bir sorun yoktur konuyla ilgili hiçte fikrim yokki..

babanız iyi yapmış bak annesi rahatlamıştır biraz🙂 keseyi gördüyseniz arkası gelir artık🙂

fıstıklar bende dün akşam regl oldum bu ayda yok bişeycik.gelecek ay çabuk gelsin yaaaa🙂 13 ekim yeni regl tarihim değiştirirseniz sevinirim🙂 aslında düşündümde ben 13 ekimdede regl olayım ekimde özel birgün yok anlamlı olmaz şimdi bebek falan🙂 kasımda olmayım ben en iyisi doğumgünüm çünkü 17si hediye olsun kendi kendime🙂 (çaktırmayın istemiyo ayağına yatıyorum nedesek tersi oluyada maşşallah,aramızadaaaaa🙂 )mucukklarrrrr

Hayırlı cum'a lar meleklerimmmm.Yanmda olan sıkıntıma cevap veren dua eden herkesten ALLAH razı olsn...Rabbim sıkıntı göstermesin sizlere inşallah.Ya bnm hamilelik gittikçe duygusallaşıyorum artık herşey zoruma gidiyo önceden kaldrdğmı şimdi kaldıramıyorum ne bilim işte böle geçiyo..Dayanamayacak gibi oluyorum bende sizinle paylaşıyorum burda🙂aklma gelmişken söleyim ki daha önce sölemiştim yazmştm ama gene yazacam cuma yüzü suyu hürmetine.Bebek isteyenler 707 kere YA VARİS çeksin arkadaşlar TV'DE bi hoca sölemişti sizin için dinlemiştim bende...Ya bu arada bişe daha yazıcaktm unuttum bak
böle de unutkanlaştm işte ALLAH ALLAH.Nese aklma gelir heralde yazarm🙂🙂anacm hemencecik unutulur mu böle yaaa

defne'm meleğim hayırlısı olsn inşallah.Sana en hayırlı evlat gelicek senn gibi bekleyenler de mükafatlarını alıcaklar inşallah.Ben ilk bebeğimi kaybettm onunla sınandm ve bnm gibi bebişini kaybedenler...Rabbim bi şekilde sınıyo işte.Dua et hayırlısıyla gelsn emin ol böle beklemek,evladının gelip gitmesinden daha eftaldir onun acısı çooooooooook daha zor MEVLAM kimseye yaşatmasn kaç aylık olursa olsn karnına düştğü andan itibaren sen onun annesi,o da senn yavrun oluyo nihayetinde kuzum...MEVLAM bebeklerimii bağışlasn heveslerimizi kursağmzda koymasn acılarını göstermesin inşallah.Aylar geçtikçe oğluma daha sııkı bağlanıyorum ilk haftalarda yaşadğim hiç bişeymş diyorum..Zaman geçtikçe daha da bağlanıcam daha da daha da.O yüzden RABBİM ne verirse hayırlısını versn zamanında nasip etsn bitanem.Seni seviyorum🙂

anammmm şimdi gördm kız bnm hafta cetvelimdeki sıpayı,oğlan iiice büyümüş de yavrum eğlip bükülüyo kıs
sığamıyo hele bak sen sıpa'ya🙂🙂 kızlar benm 5. ay'ım doluyo 4 kilo aldm sizde durumlar nasl?? konu açıcam gerçi orayada yazarsnz ama burayada yazn🙂

hayırlı cumalar herkeze.defne seni merak etmiştim okudum yazdıklarını,hayırlısı olsun canım ekimde doğdum ben,bir dahaki ay hamile kalırsan bana hediye olur🙂🙂🙂inşallahh canımm.sheker_shey iyi olmana çook sevindim hep böyle pozitif ol inşallah.
dilber rüyan hayırlara çıksın inşallahh..bahar gözün aydın darısı hepimizin başına...