Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

emral çok üzüldüm tatlım ya inş en hayırlı zamanda gelsin meleğin tatlım

sumsuk cum ben 12 haftamda öğrendim bebişin cinsiyetini ama kesin değil demişti

defnemmmm inş gelmiştir meleğin tatlım inşallahhhhhhhh senin dua edicem bitanem allahım dualarımızı kabul etsin inş

yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

RABBİM sen çok büyüksün,nolur bana dayanma gücü ver afiyet ver...Sabır istemiyorum ALLAHIM afiyet istiyorum senden nolursun.Göremediklerimizi göster bize.Huzurunu eksik etme nolur ALLAHIM gücümn kalmamasndan,isyan etmekten korkuyorum karnımdaki sabi hatırına yardımını diliyorum senden...

canım neiin var böyle... sakın canım bişeyi dert etmemeye üzülmemeye çalış bebeğin var etkilenmesin annesi😀 canım benim sorunun her neise allah seni aydınlığa çıkarsın tez vakitte...

Allah yardımcın olsun canım...ben en sıkıntılı zamanımda diyorumki seyecalüllahi bade üsrin yüsra..Allah her güçlüğün arkasından kolaylıklar verir..bunu hep tekrarla.her karanlıktan sonra aydınlık vardır biliyorsun.enn kısa zamanda aydınlığa çıkacağına eminim..Rabbim her zaman yar ve yardımcın olsun.bebeğinede sağsalim afiyetle kavuş inşallahh