Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

al benden de o kadar, bende çok yorulmuşum. Yarın kendımı ödüllendireceğim ama. Kendime biraz vakit ayırıp geç kalkmak , sonra yueurus yapmak fılan istiyorum Allah izin verirse.
Buyur gel kozacım bekleriz bizim buralara🙂

kızlar slm suan telden gırıyorum haber veremefım cunku gıdemedım ne yalan soyleyım korkudan gıdemedım ne bılım yaa kızlar bı akıl verın yaa kafama takmak istemıyorum delı olacagım .....cok kötuyum kasıklsrım fena agrıyor batıyor her sabah ates olcumuyapıyorum suan 36.5 36.7 arası oynuyor sabahları sarı koyu akıntı oluyor çok üşüyorum offff ne bılım yaaa iştahsızım

günaydın herkese beklenenbebiş inan sabretmek çok zor ama rabbime çok dua ediyorum hepimiz için tabi
bu arada bende çevre baskısıda var işte 4 senelik evlisin olsun artık sevelim ne zaman olcak diye soranlar var bu da insanı çok yıpratıyo zaten her ay hüsrana uğruyorum bide üstüne çevre baskısı gelince inan cok zor 🙁((

beklenenbebiş canım hayırlısı ile inşallah bebiştir. Dualarım hepinizle... Gönülden istiyoruz Rabbim bu yalvarışlarımızı duyacaktır inşallah🙂

Günaydın melekler hepinize iyi haftasonları diliyorum pazarteside güzel haberler bekliyorum beklenenbebişim sağol kuşuuuuum inşallah sen vericen güzel haberi bende sevinçten göbek atıcam sonrada diğer herkes ve beeeeennnnnnn artı havalar düzeliyor ve hepimizin metabolizması bahar sevinciyle bir başka çalşıcak nisan ve mayıs çok hamişimiz olucak inşallah hepinizi ötm görüşmek üzere..... 🙂