Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

arkadaşlar yarın kurtas olucam bos keseden genelınız bılıyorsunuz asıl benım aklımda olan yarın degıl seonrası nasıl beslensem hemen calısmalara başlasam nasıl olur daha rahım toparlanmamıs olurmu gene saglıksız bır gebelık olur mu? benım gıbı olanlar baylasırsa yasadıklarını sevınırım normalde çok sağlıksız beslenıyorum o yuzden bu konudada yardım ıstıyorum orada hucreler olucektır neler yesem kısa zamanda toparlanırım tşk

[QUOTE=haziran13;728609]Günaydın hepinize arkadaşlar,
mumined canım geçmiş olsun, rabbim en kısa zamanda yeniden nasip eder inşallahh.
Bu arada dün rahim filmimi çektirdim çok şükür. Korkudan bacaklarım titreyerek gittim. Anestezili yaptırdım zaten uyudum uyandım hersey bitmişti sonrasında 1-2 saat hafif adet sancısı gıbı bısey hissettim, çok az damla damla da kanama. Onca korkuya, paniğe gerek yokmus) Yasemincim gönul rahatlıgı ile yaptır, ben hiççç bişey hissetmedim, sonrasında da oyle cok agrım sızım olmadı.[/QUOTE]
canım çok sagol verdiğin olumlu yazılar için.bende yaptırmak istiyorum ama tamda bayrama denk gelecek kıl payı yakalaya bilirsem bakalım.bende tam bi adet belirtileri var iyicene umudumu yitirdim. canım sen nerde yaptırdın özeldemi devlet hastanesindemi ve ne kadara merak ettim.çokkk belirsizlikler içindeyimde
mrb arkadaşlar ateş ölçme tablomu yayınlasam burdan bana yardımcı olacak kimse varmı acaba???
canım yaz istersen ama tahmin edebildiğim kadar yardım edebilirim ama kesin bişey diyemem

çok geçmiş olsun tatlım rabbim korumuş sizi dikkat et tatlım yediklerine

senii çok çok tebrik ediyorum öncelikle melğim.ben olsam per perişan olurdum heralde.geç olsunda güç olmasın tatlım hayırlısı böyleymiş. sana hayranım canım ya keşke bende senin gibi olabilsem. bu klomen acayip gögüs acısı ve kabiz yapıyor beni adete yakın rahim filmi çekinemesem bile kullanmak istemiyorum artık hiç bi gelişme olmuyor tatlım nasip ten öteye yok tabii

Moderatör tarafında düzenlendi:

30 numaranın sahibi benim galiba.Bugün iki tane test yaptım ikiside anında kopkoyu iki çizgi oldu.Allahım inanamıyorum hala.Yarın kan testine gidicem bakalım.Kasıklarımda ağrı oluyor normal mi kızlar?

30 numaranın sahibi benim galiba.Bugün iki tane test yaptım ikiside anında kopkoyu iki çizgi oldu.Allahım inanamıyorum hala.Yarın kan testine gidicem bakalım.Kasıklarımda ağrı oluyor normal mi kızlar?
anam yenı hamısımız ohhhhhhhhhhhhhh massalah hadı gozun aydın bıtanem allahım kucagına almayı nasıp edsın ıns hemen kan testı yaptır hemen.....opyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok sevındım gece gece cok guzel bı hbr ayyy normal normal olur agrı yerlesıyor annesı

Canıımmm tebrik ediyorum )))) Hayırlı ugurlu olsun sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin rabbim... Kasıklarda ağrı oluyor canım ama yinede sor gittiğinde doktora.. ay çok sevindim senin adına .... OLEYYYYYY :bebeğim:

hayirli olsun cok sevindim yeni hamisimiz hosgeldin aramiza
kasiklarda ki agri da normal canim merak etme sanki adet olcakmissin gibi oluyor kimi zaman bicak saplanir gibi kasilip kaliyorsun bunlar hep normal