Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sagol canım elden ancak dua temek geliyor kısmetten ötesi yok.çok yoruldum ama bebegimm her bi heyecanla bekleyip sunun hüsran olmasından.daha olmadım ama kendimi hazırlasam iyi olacak

mumined canim benim hakkinda hayirlisi olsun canim bunda da var bir hayir. ins en kisa zamanda yine hamis haberlerini aliriz canim ne olur umitsizlige kapilma. en azindan hamile kalabiliyorsun bak bu bile sevindirici bir taraf. en kisa zamanda tekrar nasip olur ins.

Günaydın hepinize arkadaşlar,
mumined canım geçmiş olsun, rabbim en kısa zamanda yeniden nasip eder inşallahh.
Bu arada dün rahim filmimi çektirdim çok şükür. Korkudan bacaklarım titreyerek gittim. Anestezili yaptırdım zaten uyudum uyandım hersey bitmişti 🙂 sonrasında 1-2 saat hafif adet sancısı gıbı bısey hissettim, çok az damla damla da kanama. Onca korkuya, paniğe gerek yokmus🙂) Yasemincim gönul rahatlıgı ile yaptır, ben hiççç bişey hissetmedim, sonrasında da oyle cok agrım sızım olmadı.

İnşallah canım. Allahım şu mübarek ayda kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bebek isteyenlere müjdeleri bir an evvel gelsin, hamiş olanlarda sağ salim bebeklerine kavuşsunlar.

Huriş canım çok az kaldı. İnşallah hayırlı afiyetli bebeğini kucağına alırsın. Annen geldi mi?

sana da günaydınlar🙂 iyi kurtulmuşsun allah sağlık sıhhat versin herkese🙂