Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

melekçim bende aldığımdan değil ama eylence oluyo işte banada liste yapıyorum alacak olursam unutmıyım bişeyi diye ondan dedim 😀 eee nasılsn cnmmm nezamn meleğinle grşcksnzzz nezaman kalp atışlarını duycaj-ksınız canımmm

hayırlısı olsun bıtanem...2 haftamız var daha 🙂 yanı 12 gun sonra gıtcegızde bobrelerım agrıdı demıstım ya bugun ıdrar tahlılı yaptırıp goturecem ıstedı doktor enfeksıyon varmı dıye bakılacak 🙂 ama ultrasona gırsem gorunurmu bebek 6+2

esincim çalşmalara başladık tatlım benm reglim yeni bitti bu ay geç geldi ya uzun sürdü az az geldi yeni bitti yani dün bakalım başlıcaz çalışmalara ramazan dolayısıyla aksamalar olr yemekden sonra canm uyumak istiyor sadece çünkü bakalım hayrlısı

canım şuan kese görürsün ben 6. hhaftamda 7cmlik siyah bir kese gördüm 8. haftamda fasulye gibi bi bebiş 😀 ve kalp atışı canım bence ultrasyona sokmaz seni tahlil istediyse bende idrar tahlili vermiştim baktı serum verdi ultrasyona sokmadı zmanı gelene kadar belki seni sokar doktorun görürsün keseni tekrar inş 2 hafta sonra sende hayırlısıyla kalp atışını duyarsın canımmmm

evet canım ramazan olunca çalışmalar aksıyo dediğin gibi ama olacağı varsa 1kereylede olur ben ona inandım tecrübelerimden sonra canım hayırlısı inş hakkınızda ramazan ayı hürmetine inş hepiniz hamiş kalırsınız bu ayyy

ya kızlar benim hala bulantılarım geçmedi kilo veriyorum sürekli doktor kan tahlili yaptı benden iisin dedi ama 😀 ne bileyimm ağzımın tadı yok inanınn hher gün istifra etmekten bıktım mide ağrısı çekmekten gına geldi aman geçti diyorum yine aynı 1 saat olmadı çıkardım aha şimdi gittim yine kustum yok bişey kusacak kalmadı midede bişey hala öğürüyorummm napıcam yaa hiç bişey fayda etmiyo doktora gidip serum yemekten de bıktım paşamm benii çok yoruyoo hemen büyüsede atlatsam şu günleriii

bugun huzursuzum karnım ve belım agrıyor sankı adet olcak gıbı normalmı

ilk zamanlar bu sancıları çekmen normal canım vücudun alışıyorya ondan ben 8. haftamda ciddi karın ağrısı yaşıyodum doktorda hamilelik kaslarının genişlemesi demişti yani olur takma kafana ama kanaman falan olursa Allah korusun sakın atlatma git doktrunaa

baharım unutmak en iissiii iinş yapabilirsin unutursan süpriz yapar sana annesi meleğin hadi hhyrlisi smdidennn

kızlar ben kaçıyorummm dinleniicem biraz midem çok fenaaa yattığım yerden yazmak zor oluyo sağğlıcakla kalın hepinizii öpyoruzz hoşçakalınnn

o durum bendede var yawrum yaa bırazonce sut ıctım nerdeyse cıkaracktım hemen oturdum tuzlu bısıler bıle fark etmıo artık cekecegız ne yapalım

hayırlısı tatlım allah zamanını bekliyor biz ne yaparsak yapalım o gününü sayıyor ve gelecek sana...kendini sakın bırakma morel çok önemli biraz sabır birazda umut lütfen ...
inş o günleri de görürüm saol canım 🙂