Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hamilelik belirtisi adetle aynı, değişik bişeyler olarak da normalde yaşamadığın şeylerin olmasıdır inş vardır sen önlemini al çokdikkat bu aralar

merhaba canım çokçok haklısında benim okuduklarım bu belirtileri adetten önce yaşadıklarını yazmışlardı deli gibi saatlerimi harcanım nette ama yok boyumun ölçüsünü aldım bidaha tövbe🙂)

ne kırılması ne sertiya biz daha fazlasını hakediyoruz insan kendini üzmek için bukadar uğraşırmıya 5 yıldır harab ettim kendimi..

ne kırılması ne sertiya biz daha fazlasını hakediyoruz insan kendini üzmek için bukadar uğraşırmıya 5 yıldır harab ettim kendimi..
tatlım hıc uzulme bende 5 yılık evıyım gecen sene ılk gebelıgımdı ve kese bozuktu kurtaj oldum ve 9 ay yıne gebe kalamadım bende bu belırtılere takılıp cok test yapmısımdır.bunları kafana takma olacak ınsallah

sağolun canımya valla burasıda olmasa içime ata ata delircem, Allahım inşallah isteyen herkese nasip eder, dediğin gibi çalışmalara devam🙂

artık okadar yoruldumki 4 yıldır tedaviye gidip geliyorum 3 kez hamile kaldım, her seferinde düştü anlatılmaz bir hayal kırıklığı bu çevrendeki herkes seviniyo tebrik ediyo eşin yüzüne mutlulukla bir başka bakıyo o kanama başlayınca dünya başına yıkılıyo, beni teselli etmeye çalışsada her seferinde eşimin gözündeki damlayamayan o yaşı görmek çok kötü bir duygu.. allahım kimseye yaşatmasın yaşamayan anlayamaz bunu, inşallah sende bebeğini kucağına alırsın birgün yazdıkların için çook teşkkr ederim..

kızlar hamısler bısı sorcam hamıleyken ıdarında beyaz tortular goren varmı acıl cvplar beklıom

hemşom bitanem bende de olmştu böle idrarı yaptıktan snra beyaz beyaz bişe dökülüyodu akıntımda vardı aynı zamanda eşim kandıda mantarı olduğunu sölemişti.Allahtan çok kaşntım yoktu bide fena kaşıntı yapıyo bu mantar.Hijyene dikkat et cnm sık sık çamaşır değiştirmeye bak hatta kurulandğın tuvalet kağıdına bile dikkat et ayrıca bol su iç.Bende 7.haftada falan başlamştı çok gıcık bişe yaaa dr'da fitil verdi kullandım geçti hamd olsun kalmadı ama akıntım hala var.Sen doktora sor fitil vericektir muhtemlen ve dediklerime dikkat et.Geçmiş olsun canımın içi🙂
cnm bnm çok çok saol🙂 ama benm yaşadıklarım bu aralar ki stresim çok daha farklı.Zaten alıngan oluyo ağlıyo insan bu durumda sürekli ama bu aralar imtihandaym heralde sabrım ölçlüyo hamd olsun yine de.Bi kısmını anlatmştım zaten.Neyse RABBİM hepimize güç versin inşallah bebişine dikkat et emi🙂

ayy inş. hamiş olursun🙂 benim her ay göğüslerim dayanılmaz ağrırdı hamile kaldığım ay çok azıcık uçlarında ağrı gibi oldu sonradanda dolgunlaştıher ay olan şeylrn biras tersi de olabiliyo

nedemek tatlım tabı yazıcam,ama bak sen yınede gebe kalabılıyosun bıde hıc kalamayanlar var bıde onları dusun.dusuk olmasının sebebını arastırdınız mı mutlaka ır sebebı vardır.ınsllh sende sag saglım bebek sahıbı olursun

defne tatlım ınsllh hamılesındır evet adet donemlerınde gous acır ama ucları acımaz ama gebelıkte ucları acımaya baslar ve gun gectıkcede daha da sıddetlenır.