Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam millett nasılsınız
size sorum olacak geçen ay 14ünde adet oldum ve dün wcye gittiğimde pembe bi kan geldi adet oldum sandım sabah pedim temizdi..daha sonra öğle saatlerinde kahveregi küçük lekelenmeler var..açıkçası çok endişeliyim..benim gibi aynı durumu yaşamış olan arkadaşlarımız bana yardımc olursanız sevinirim

valla cnm kafama takmaktan ülserim azdı meleğim de üzüldü annesine..Artık takmıycam kafama sağlık en önemlisi.bu arada nazlı ceylanının iii olmasına çok sevndm inşallah sağlıkla doğarlar..
hah şöyleee dikkat et canım kendine, yiğenimiz de üzülmesin. bu arada sağol güzelimm aminnnn inş.

slm kızlar ben regl oldummm yineee yeni regl tarihim 7 eylül
hayırlısı olsun canım, ok ekliyorum.

oy canım bulantılar arttı ha geçmiş olsun. tuğsem ismini beğendim ben güzelmiş🙂 bu arada biz isim konusunda çok kararsızız yaa hatta sizlere soracaktım, oğlumun adı tuna şimdi ona uygun olsun desem kısıtlanıyorum çok uyan yok, güzel olanlar da hiç uymuyor npsak acaba???

benim gögüslerim adet öncesi baya ağrırdı ama hamiş kalınca tatlı az bir ağrı vardı canım inş meleğin gelmştir.

347,431, 388.5, 482.5, 665.9, 3gunde aldım 855.8, 1084, 1415 digerlerinin hepsini 2de bır aldım
tatlım değerlerin az da olsa yükselmş yine de inş meleğin sıkı tutunur sana.

kızlar banada dua edin bende meleğimi hasretle bekliyorum listeye eklermisiniz adet tarihim 22agustos
canım inş bu kez bebeğin gelir ve yapışır sana Allah yardımcın olsun.. ekliyorum listeye..

canım benimmm sağolasın pek nazlı kzızm yaa🙂 bşyler yedim de keyfi yerine geldi yarım saat sonra gösterdi🙂 aminnn canım. bu arada facedeki grubu ben isteyen bayanlar girebilsin diye açık yapmıştım ama şimdi düzelttim gizli yaptım böylece yazılanları sadece üyeler görecek yine de katılımı engellememişimdir umarım.

oy oy maşallah paşamıza, çok sevindim canım yaa Allah kucağına almayı nasip etsin🙂

esincim çok sevndim canm meleğine facedeki grup herkeze açık bişr grup grubu kuran kişi yani gamze abla grubu kapatması gerekiyor sadece arkadaşlara açık grup yaparsa daha ii olr o zaman kimse yazıları göremez
facedeki grubu ben isteyen bayanlar girebilsin diye açık yapmıştım canım ama şimdi düzelttim gizli yaptım böylece yazılanları sadece üyeler görecek yine de katılımı engellememişimdir umarım.

hadi bakalım canım erken adet olmalar bebeğe hazırlık inş gelmiştir bu ay meleğin, benim de göğüs ağrım hafiflemişti umarım süpriz olur sana🙂

ay canım geçmş olsun dikkat et kendine üşütme sakın. hayırlısıyla inş 8 haftayı da doldurursun Allah gönlüne göre versin..

mrb canım inş yerleşme kanamasıdır da bize güzel haberler verirsin yakında..

yasemın bence acele etme bırak dusunme bıraz.. nerdeyse ıkı yıl olcak her ay belırrtı yasıyordum suan resetledım kendımı artık adet agrısı bıle olmuyo nerdeyse 🙂

dogru söylüyorsun tatlım ama kafamdan atamıyorum akşam yatıyorum aynı düşünce sabah aynı. nasıl kafa dagıtacagım bilamiyorumm. bende 1 sene olacak bebek düşünmeye baslayalı ah keşke hiç korunmasydık diyorum hep herşey rabbimden elbet

Şimdi de geldik ağustos ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı38 haftalık hamiş OĞLAN

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 32 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 29 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 28 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 27 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
24 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 23 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 23 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 22 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 21 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum🙂))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 21 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 19 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 18 haftalık hamiş

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 18 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 16 haftalık hamiş

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 15 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 13 haftalık hamiş

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 13 haftalık hamiş OĞLAN

22.beyonceee............................haziran hamişi 10 haftalık hamiş

23.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 10 haftalık hamiş

24.esde..........................haziran hamişi
son adet 13 haziran 9 haftalık hamiş

25.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 8 haftalık hamiş

26.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 8 haftalık hamiş

27.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 8 haftalık hamiş

28.mumined.....................haziran hamişi
son adet 25 haziran
Konya-Akşehir 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler🙂) Ramazanın 3. hamişi

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler🙂) Ramazanın 1. hamişi

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler🙂) Ramazanın 2. hamişi

31.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-mini garaböcük...................??? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-orjinal-catlaq.......................??? 10 temmuz İstanbul
-çitos.................................??? Yozgat
-geweze..................??? 31 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc.
yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-best_dream.....................14 ağustos
-hayal...........................18 ağustos Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.
-ada_16........................18 ağustos
-fatma 2...........................20 ağustos
-defne defne.......................20 ağustos 27 yaş Satış danışmanı
-yaseminnnnnnn..................22 ağustos Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sevde7
.........................22 ağustos
-haziran13.............................? İstanbul 35 yaş Mühendis
-geveze.............................?
-bebekyüzlüm....................22 ağustos Ankara Ev hanımı
-ayse arslan..................22 ağustos Kayseri
-hale77........................25 ağustos
-sinemtugra......................?
-darkangel80.....................?
-AyşegüL...................26 ağustos
-lovely.......................7 eylül
-burçemm......................7 eylül Tekirdağ
-emral........................10 eylül
-tuha..................................?
-baharrrımmm....................10 eylül Ardahan Güzellik uzmanı

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................14 ağustos 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............10 ağustos Ankara 28 yaş Memur

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 78 kişi olduk, herkesi bekleriz...

inşallh gamze ablam pek de umutlanmak istemiyorum artık
inş canım ya günlük pedle duruyorum sabahtan beri nokta nokta kan var sadece dün gece pembe kan geldi...
canım senin adetlerin ve yumurtlama düzensizdi degil mi. belkide üstüne görmüşsündür hadi hayırlısı.baska bi belirti var mı

inşallh gamze ablam pek de umutlanmak istemiyorum artık
canım senin adetlerin ve yumurtlama düzensizdi degil mi. belkide üstüne görmüşsündür hadi hayırlısı.baska bi belirti var mı
3 4 aydır sadece iki gün ileri atıyor..hiç bi belirtim yok açıkçası kendimi dinlemiyorum ya birde bu ay çok nadir çalıştık çok az hemde..hiç aklımda yoktu dünde oldum sandım yanıldım..endişeliyim açıkçası