Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

🙂

Valla canım bilmiyorum ama galiba ayaklarindan çünkü hiç ısınmıyor birde çok soğuk şu içiyorum herhalde şu an yok kendimi olduğunca sıcak tutuyorum o zaman geçiyor ama devam ederse arayacağım doktorumu ama inşallah bebeği me bi zarar olmaz daha doktora randevu ma 2 hafta var hayırlısı allah dan

hurişim kendini yıpratmaktansa insanları yıprat taktiğini kullanıyorum ben 😀 ama bak herkesin bi sorunu var işte napalım bölede geçer gider bu hayat sonuçta ama eşimiz ve çocuklarımızla mutlu olmaya bakalım değil mi?

canım benim facede de yazdım ama burdada tekrar belirteyim dedim çok mutlu oldum nazlı kızın göstermiyo yüzünü demek çıkınca hayırlısıyla bol bol bakışırsınız annesi 😀 inşş darısı tüm isteyenlere inşşş canımm

yaaa bu konuda yapılabilcek bişey yok muu? darkangel e katılıyorum bizim yazılarımızı üye olmayanlar neden görüyorlar ben anlamıyorum yaniii rahtsz olmaya başladım ben bu durumdan bi çağresine baksak diyorum adminler 😀

veee gelelimmm şimdi bana 😀 kızlar bende dün meleğimle görüştüm 😀 okadar büyümüşkii anlatamam 😀 ufaklığımın maşşallahı vardıı 🙂 doktor amcamız 1 hafta önde bile gelişmiş sağlığıda yerinde dedi ense kalınlığımız 1,7 çıktı diğerlerini hatırlayamıyorm 😀 heycandan kalp atışlarımızda yerinde Allahın izniyle ... birde doktor keyfine çok düşkün dedi açmış ayaklarını sereserpe yatıyodu 😀 o anda zaten erkek olabileceğini düşünmüştüm 😀 erkek dedi doktorumuz ama bakalım kesin değil şuan 1 ay sonra kesinleşicek ama ultroson resminde bile çok belli organı 😀 değişmez inşş hayırlısını diliyorum Allahımdan darısı tüm bekleyenlere inş... doktorda değişmez dedi ama bakalım 1 ay sonra kesin belli olucak paşam geliyor galiba inş hayırlısıyla büyür ve gelir annesine darısı tüm bekleyenlere ve isteyenlere .... çok öpüyoruz paşamla sizleri kızlar sağlıcakla kalın şimdi yemek yapmam lazımm 😀 grşrzz yineee

bulabılırsem alırım canım tşk peki na kadar yemem lazım

cok sevındım canım senın adına emınım cok guzel cok heyecan vaerıcı bır duygudur ınş bızde yasarızz