Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

347,431, 388.5, 482.5, 665.9, 3gunde aldım 855.8, 1084, 1415 digerlerinin hepsini 2de bır aldım
Canım sanki degerlerin hızlı artmıyor ama yinede baya bir artıs var.. umarım normal bir gebeliktir kesede görülmüş ... inşallah bebekte kesede annesine sıkı sıkıya tutunmustur... ikiye katlanarak gitmiyor ama artış baya iyi sanki ama en iyi sonucu doktorlar bilir..

hoşbulduk canım öncelikle iyi dileklerin için teşekkür ederim. seninde göğüslerin erkenmi başlamıştı ağrımaya nasıl anladın?

hg cnm aramıza oncelıkle cok gecmız olsun rabbım bır daha o acıları yasatmasın ınsallah melegınde göbusune gelmıstır neyden dolayı bebeklerını kaybettın acaba
hoşbulduk canım çok teşekkür ederim hormon bozukluğundan dolayı olduğunu söyledi dr.um okadarçok yer gezdimki kimse önemli birşey bulamadı ayrıca tedavisizde hamile kalamıyorum, bu ay tedavi görmedim ama göğüslerimin ilk defa bukadar erken şişip ağrıması umutlandırdı beni belkide boşa ümitlenyrm ama napiyim umut olmadanda bununla başedilmiyo..

merhaba kızlar nasılsınız iyisinizdir umarım mumined bende daha önce dış gebelik geçirdim böbrek agrım var diyince yazmöak istedim bende böbrek agrısıyla gıttım doktora tabi hamile oldugum için bişey yapamadılar bi kaç gün sonra kanamam başlayınca doktora gittim ve dış gebelik dedi amelıyatla ladılar umarım seninki dış gebelik değildir canım hakkında hayırlısı neyse o olsun....

keseyı gorduler degıl demıslerı ama senınkınde kese gorulmusmuydu

ben hamile kaldıgımda hiç gitmedim doktora canım biraz gecsin öyle gideyim dedım erteledim kanamam olunca gittim o yüzden kese varmıydı bilmiyorum inşallah degıldır senınkı canım...