Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selamm Allah kabul etsin oruçlarımızı dualarımızı.hamileyken oruç tutmak ne güzel çok hoşuma gitti namazlarınızı kabul etsin rabbim...iftar menüsü hazırlamak çok hoşuma gidiyor benim pazar günü misafir alıcam bende,islim kebebı yapıcam patlıcanları uzun ince dilimliycem kızartıcam,köfte yapıcam köfteyi patlicana sarıcam kürdana incecik bir dilim domates ve biber batırıp patlıcanlı köfteyi tutturucam,mutlaka biliyosunuzdur ama fikir olur belki🙂muska böreği sarıp dondurucuya attım iftara yakın pişiricem çıtır çıtır oluyo.tavsiye ederim

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım umarım miğde ağrıların en kısa zamanda geçerde hamileliğin en rahat dönemine geçiş yaparsın ben 4.ayımdan sonra çok rahat br döneme geçmiştim... 😉) Şimdi biraz biraz zorlaşmaya başladı... Ama hersey meleklerimiz için.. kızıma iki isim düşündük ama hangisi olur bilmiyorum ilki taaa nişanlıyken karar verdiğimiz isim... GÜLEDA NUR.... ama hamile kaldıktan sonrada TUĞSEM ismini düşündük ama suan cok kaararsızım hangisi olsa diye.. tuğsem islami acıdan bişi ifade etmediği için kafam karısık aslında cok seviyorum ismide işteee bilmiyorum.. sizler düşündünüzmü isim ??? sende kendine dikkatt etttki yegenimizin keyfi yernde olsun.. ♥

canım ateşini sabah uyandıkta hemen sonra agzını hiç açmada ölçmen gerekiyor. sen nasıl ölçüyorsun pek bileme ama.geç yumurtlama gibi bi durumun var mı

Herkese Günaydınnnnnnnn...

yok sabah ölçmedim derece ile koltuk altımdan ölçtüm yumurtlama tarihim 04.08.2011 zaten 5 gün sonra adet olmam gerekecek normalde ama inşallah olmam benim düzenlidir..26 gün de bir olurum hep hormanlar iyi çalışıyor demişti dr. evlenmeden önce gittiğimde inşallah bebiş vardır canım bakalım 5 gün sonra belli olacak herşey 🙂)

canım ben ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmadım ama hamileyken yüksek oluyor diye biliyorum inş bebeğin gelmiştir.

inşallah canım yani öyle aman aman yüksek değil ama düşükte değil ateş ölçme yöntemini bende kullanmadım bi kaç gündür hep ateşim vardı dün ölçme fırsatı buldum o kadar yani inşallah bebeğim benimledir 🙂)

ayyy ne güzel burda çok hamile var🙂 lütfen bana yardımcı olun hamile melekler🙂 benim göğüslerim her ay adetten birkaç gün önce ağrımaya başlardı bu ay 15 gün önce başladı ve ilk defa bu şekilde oldu belirti olabilirmi bu? 5 yılda 3 düşük yaptım umuda ihtiyacım var kimse anlamıyo en iyi siz anlarsınız biliyorum..

hg cnm aramıza oncelıkle cok gecmız olsun rabbım bır daha o acıları yasatmasın ınsallah melegınde göbusune gelmıstır neyden dolayı bebeklerını kaybettın acaba