Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bazen böyleyim bazende rahat oluyorum hayırlısı çevredekiler sorup duruyorlar şaşırıyorum

Çevre hep öyle sorar, senin yaşını bilmiyorum ama bizim yaşımızda olduğu için hemen çocuklar diye başlarlardı lafa insan tabiki üzülüyor ama allahım nasip edene beklemek zorundayız başka çaremiz yok... onları çok kafana takmamaya çalış..

kızlar hamileliktenmi kaynaklanıyo bu mide ağrıları ben hamilelikten önce bi çok acı yediğimde flan ağrırdı şimdi baya sıklaştı mide ağrılarm shekern bide lalezarn yazdıklarını okuyunca hamilelikmiki bu mide ağrılarının sebebi ddm kendikendime yada benm ülserm vardıda ben bilmiodm

İyiyim çok şükür bende çalışmaya devam..
sen nasılsın bakalım nasıl gidiyor hamilelik?
bu arada adımı listeye yazdırmak istiyorum inşallah uğurlu gelir..
batım 26 ağustos...
tamam yazarız canım inş uğur getirir🙂

canımm senin de cuman mübarek olsun, çok geçmiş olsun tatlımm bak takıyon kafaya Allah korusun yaa bebeğini düşün, dikkat et kendine. aminnn inş Allah hepimizi bebeklerimize kavuştursun.

hadi bakalım yarınki randevundan inş güzel haberlerle dönersn canım, ay kıyamam ev taşırken çok yorma kendini de, kolay gelsin.

hamileliktendir tabi canım, hatta ilerleyen haftalarda iyice artıyor. sen yine de doktoruna bir danış geçmiş olsun.