Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

çok sevindim gamze ablam kerataya baksen kız oldugu ne kadar belli canım ya şimdiden utanmaya baslamıl rabbim o güzel kokusunu duyurmak nasip etsinnnn
vay defneme baksen. ne yaptın kız sen.benim bile okuyunca birden ürktüm🙂bi ordu geliyo sanki.
neyse sana rabbim güç kuvvet versinde kendini çok yormasan iyi olur tatlım dikkat et kendine.
geçmiş olsun tatlım rabbim korumuş senide bebe ginide saglıklı sıhhatli dogumlar sana

kızlarr merhaba facebook grubunuza da üye oldum ama eşimin sayfasından baktığımda herkesin konuşmaları gözüküyor ben hamile kalamadığımın çok duyulmasını istemiyorum malum baskılar ve sorular yüzünden onu nasıl engelleyebiliriz dışarıdakiler görmesin die

adacım paylaşımın için çok sağol güzelim bende okumaya çalışıcam allah hepimizin dualarını şu mübarek günlerde kabul etsin inşallah..
hoşgeldin canım aramıza inş. uğurlu gelir uğurlu gelen çook arkadaşımız oldu🙂

defnecim teşekkür ederim canım çok güzel bir dua cuma gününün hürmetine okumaya başlayalım Allahım inşallah kabul eder...

rabbim tez vakitte verir inş meleğini canım[/QUOTE]

amin canım inşallahhh

amin canım aminnnsiz kaç aydır istiyorsunuz bebek

dualarımızı eksik etmeyelim bütün kapıları açan rabbimize ettiğimiz dualardır.

ianşallah bebeğin vardır adacım. hayırlı günde hayırlı haber verirsin umarım. allahım bize ve olmayanlarada nasip etsin...

inşallah canım bir öğreneyim olduğunu ilk buraya yazıcam hamileyim diye 🙂

TUNAA aramıza hg canım seni de listeye ekliyorum inş uğur getirir de bize bebek haberi verirsin.

Tunacım çok teşekkür ederim hoşbulduk inş. uğuruna inanıyorum tez zamanda hayırlı haberlerle herkse hamiş olduğunu buraya bildirir 🙂)

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum vücudumda yani bacaklarımın üstünde göbeğimde sırtımda ve kollarımda kırmızı lekeler çıkmaya başladı sivirisinek ısırığı gibi hafif kaşınıtısı da var ne olduğunu anlamadım ama gebelik belirtisi olmaz dimi merak ettim böyle bişi başına gelen varmı??

valla cnm ıkı gebelık gecırdım ıkısındede ole bısı yasamadım ama ınsallah hamıslık belırtısıdır.....