Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

oyyy sonunda foruma girebildim kaç gündür girilmiyordu nedense 🙁(( ohh beeee
ayy benim sarı gelinim gelmiş hakikaten nerlerdesin kız sen arayı uzatdın
selam kızlar..bugün içimde tarif edemediğim bir sıkıntı var.....
hayırdır inşallah kalbini ferah tut canım
ilginç bi evbeymiş heralde.dogru canım hersey rabbimden
ayy esinle ne bu muhabbet kavede yapayım tam olsun kızkar 🙂
çok çok haklısın kızlar herkezler aynı dertden muzdarip. ama sizin yapamıyorum işte laflar agzımda kalıp gidiyo. beni yiyo bitiriyır o zamanda. ama kendime söz verdim agırdan agırda gardımı almaya basladım kısasa kısas dimi. 🙂 derdi olmayan kimse varmıdır acaba?
canım esinim allahım sanada gani gani sabır versin. telli görümcenede akıl fikir artıkın🙂
saglık olsun canım nasipden ötesi yok

bizde bebeğimiz olsun istiyoruz yumurtlama dönemimde gün aşırı ilişkiye girdik 7 gün sonra adet olmam gerekiyor normalde ama inşallah olmam inşallah sayfanız uğurlu gelir buraya bende hamileyim diye yazarım belirtilerim var adet belirtisi değildir umarım (gerçi bu ay daha farklı belirtiler yaşıyorum) dualarımızı eksik etmeyelim Allahım bu mübarek ramazan ayında isteyen herkese versin...

adacım hg cnm ıns hadı hayırlısı
valla kızlar bende elti yok suan tek gelın olaraktan.....ama hayırlısıyla bı buyuk kaynım var o evlenırse olucak kısmet bakalım nasıl olcek ama gorumce bendede var 2 adet ama iiler bişeyıme karısamazlar karısmalaroına zaten esım fırsat vermez...

amin canım aminnnsiz kaç aydır istiyorsunuz bebek

saol tatlım öle meleğim bide hareket etmeyince ödüm kopmuştu sinirimden ağladım durdum bütün gün keşke bilse tatlım hiç hayır demesini bilmiyo ben bile biraz üstüne gitsem hemen işe güce sarılıyo ama yorulsun istemiyorum çünkü korkuyorum ailesi de hiç anlayışlı değil nasıl ağlamıyım ya kocam o benim rabbim kocalarımıza sağlık versin senin bebiş büyüdü baya bakalım nezaman geleck paşan heycanlısındır çok rabbim kolay bir doğumla versin bebişini inş

defnem takmamak elde değil ama takmamaya çalışırım senin için meleğim çok saol rabbim seninde meleğini göndersin en kısa zamanda hep duamdasın inan

kıs benim görümcem hep öle aman takmıyorumki ben sende takma hamişim ama eltin neden yalan söylemiş anlayamadım allah akıl fikir versin

canım benim rabbim inş meleğini gönderir tüp bebek çokta yorucu değil sen kendini rahatlat rabbim inş emeğinizi boşa çıkarmaz dualarımız seninle

yaa misafirim olmasa pek takmicam da ben yapamıyorum zaten elimi çekince allak bullak oluyo ev nese şimdi temiz içim rahat🙂 bu arada sürekli sancı oluyo hasta olucakmışım gibi normalmi?

normal tatlım bende hamişliğimin başinda çok sancılanıyodum ama bol bol dinlen boşver işi inan ben 3 ay hiç bişey yapmadım zaten zor geliyo bu bebşşler yorma kendini lütfen

canım merak ettim seni herşey yolunda olsunda sen iyi ol bebişinle üzülme hiç bişey için arada iyiyim demeyi unutma ama

her ailelede oluyo demekkki bende hiç laf söyleyemem ya sinir olurum kendi kendi kendimi yer dururum sen bebişinle eşinle iyi olda gerisi boş allah mutluluğunuzu daim etsin inş

rabbim tez vakitte verir inş meleğini canım

Az kaldi gercekten yarin 38. haftamizi dolduruyoruz artik iki haftamiz kaliyor. valla heyecanim doruklarda acikcasi. cifte heyecan benim birde bir yandan da annem gelcek ona gun sayiyorum. cok ozledim. simdi konustum hatta bir salin kaldi diger sali yanimdasin diyordum anneme. bitti gunlerimiz. ama annem buraya gelince cabukk gecmesin o bir ay ins.

pasam gunler az kaldikca hareketleri biraz daha azaldi ama azalsin valla o hareket edince kasilip kaliyorum hafif agrilar basladi anliyacagin. bu haftaki kontrolumuzde nst ye bagladilar baktilar. cok sukur hareketleri azaldi ama herseyi normal dedi dr yeri daralinca az hareket edermis. hareket ettigindeki sancilarimida gosterdi grafikte dr. ama onlarda normal. bakalim bekliyoruz artik 2 haftada mi gelir uzatmalari mi oynariz pasamizla bakalim. annanemizi beklesin ama ins. hamileligimi goremediler son halimi bari gorsun annem 😀

seninde az kaliyor arkamdan geliyorsun aysegulum allah hepimizin yardimcisi olsun kolay dogumlar nasip etsin ins senin pasan nasil nasil gidiyor son haftalarin? mide yanmalarin ne alemde