Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

herşeyde hayır vardır güzelim tüp bebekte yeni bi umut sonuçta evet zorlu bi süreç sayılır ama inşallah ilk ve son kez denemiş olursun bebeğin gelir hemen sakın umudunu yitirme hiçbirzaman

yaa misafirim olmasa pek takmicam da ben yapamıyorum zaten elimi çekince allak bullak oluyo ev nese şimdi temiz içim rahat🙂 bu arada sürekli sancı oluyo hasta olucakmışım gibi normalmi?

slm kızlar, işlerder ve bağlantının kötülüğünden giriş yapamıyorum bir türlü sabahtan beri anca girebildim, yine kötüleşirmi bilmiyorum, bazen yazdıklarınıza cevap veremiyorum diye üzülüyorum, kusuruma bakmayın olur mu ...

aaa ama olmuyo abla böyle özlüyoruz seni ve bebişini.ama sen yinede sakın üzülme bak kıyamam yinede sana, iyi ol yeter🙂

defne esin yazilarini arkasi yarinlar gibi merakla okudum valla... herkeste var valla bu aile olaylari. esimin ailesine lafim yoktur gorumcemde cok iyidir ama bende eltiden yananlardanim. cok asiri kiskanc bir eltim var allahtan uzagim simdi. ama ordan bile yetisiyor bana. ama sizin gibi olmayi isterdim hic laf carpamam huyum kurusun hic sevmiyorum bu huyumu. amaaan neyse dediginiz gibi elti iste bir cahili de bende 🙂) esimle mutluyum ya daha da kiskaniyor kiskansin dursun eden kendine eder 🙂)