Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

degerın kaçtan sonra hızla yukseldı canım eşim nobetlı calısıyor dun 24 yoktu sımdı geldı sabahtan berı uyuyor geelde yanlız kalma sonra ınsanın aklına bınbırturlu sey gelıyor

inş benımkıde tutunur bende bayramda alın sıze kapak olsun derımmmm benımde sızden baska ve bır ıkı kısı dısında bılen yok sırrr kımseye soylemeyın

ayyyy inanmıyorum benımde ısmım var cokkk mutllu oldum tşkkkk

sheker_shey Nickli Üyeden Alıntı ben yne ağlıyorum yne ağlıyorum yine ağlıyorum.Gözlerim şişti ağlamaktan🙁🙁🙁 RABBİM beter acılardan gözyaşlarından saklasn..Sbah kalktğmdan beri bi bardak sütle duruyorum umarım bebeğim iiidr🙁

canım ne ıcın aglıyorsun kım ıcın aglıyor sun bılmıyorum ama deymez bebısıne yazık degıl yuzunu yıkka ve hemen bırseyler atıstır

hadi hayırlısı canım senin adına sevindin birde aramıza hoş geldinnn
güzel haberlerini bekleyecegiz bebişimizede kendinede iyi bakkk
canım sana doktormu verdiçatlatma iğnesini. sık arlıklarla ilişkiye girmişsiniz tatlım.zor olmadımı

rabbim gönlüne göre versin canım
çok sevindim tatlım bi sorun çıkmadıgına inşallah rahim filminden de güzel sonuçlarla dönersin. haberlerini bekliyor olacagım

kız sen yine niye aglıyorsun kafanı kıracagım bak çabuk bişey let atıştır

munimed benimki 500 den sonra hızlı yükselmeye başladı
adet geçtikten 1 hafta sonra falandı seninki geç döllenmedir ondan böle olmuş olabilir ananas ye o tutunmasını sağlıyomuş ben yemiştim şimdi bulantılarım başladı aç geziyorum =(