Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inşş doktorların abartmasıdır inş guzell rabbım guldurur hepımıızn yuzunu sende kocısıne kısıp aglama

canım ben öğlen iğne yaptırıyorsam gecesine ilişki sonra sabahına sonra yine gecesine ve ondan sonra bir gün aralıklarla ilşki olarak verdi çok işe yaramıştı🙂
tabi benim gittiğim doktor değildi çok bilgili çok sevdiğim bir kadındı saolsun çok uğraştı benm için ve sonunda değdi🙂

bi türlü alıntı yapamadım yaa... 🙁(

Ben iyiyim canım, bulantılar biraz azaldı, en azından artık çok istekli olmasada yemek yiyebiliyorum... sabahları öğlene kadar sürüyor sonra biraz daha iyiyim...

Ahh ben o Elmı nasıl yapsamda yesem bitirsem acaba 🙂 maşallah dişlerde düzülüyor, maşalah kuzuma maşallahhhhhhhhhhhhhh ..

hele gecen bır arkadas aslında dugunde sadıcımızdı esımın akrabasıı tel konusuyorduk eltımın hamıle oldugun gectı laf arasında aa nasıl kaynanan ona cocuk yapsın dıye ızın verdı allahım sankı ondan ızın alıcaz sankı bıze ızın vermemıs gıbı laf carptı o kadar sınır oldum kı ınsanlar ne kadar acayıp neler dusunuyorlar

ya arkadaslar ben gebelık belırtısı hıc hıssetmıyor sayılırım bırtek gogsum acıyor ve dun ve evelsı gun az kasıgım agrıdı o kadar ilk ogrendıgımde uykum falan vardı sımdı hıc bırsey yok neden bırde korkma ma sebep bunlar oluyor