Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydın canımmm🙂 her sabah büyük bir keyifle açıyorum forumu , yine kızlar neler konuşmuşlar diye merakla...
Tunacım benım doktorum da aynı şeyi söylemişti bi 6-7 ay bekleyelım sonrasında başka yollar deneriz demişti bana da. Belki gerek kalmadan 1-2 ay içinde kendiliğinden olur senin de benim de. AY inşallahhh yaaaa🙂
melodicim sıkma canını du bakalım belki de hamişsindir. Kan testini yapınca bize de bildir, merakta koyma bizi. Hayırlısı olsun canım, degılse de cok üzme kendini olur mu. Denemeye devam..
hepinizi çok öpüyorum

ya benim dr çok iyi her ay çağırıyo beni kontrole benim şöyle bi durum klomen kullandım ama çatlama iğnesi falan yapmadı

Günaydın melekler nasılsınız?tunacım yazını okudum sağol bitanem oğlum doğduğu gün doktor babası nerde diye sordu bende asker demiştim ve bana kızım senin işin zor bak bir asker daha dünyaya geldi diyince ooohhooooo daha 20 sene var demiştim inan o zaman okadar çabuk geçiyorki şimdi çok şaşkınım askerlik öyle bişeyki anneliğinin uzanamadığı elinin kolunun kalkmadığı her fonksiyonunun durduğu bir yer çocuğum usta birliğine gideli 1 ay olmuştu ki bana herşeyi söylemez dayak yemiş öylede mazlum bişeyki o dayak yediyse herkes yer diyorum ben sebep yatağını düzeltirken battaniye nin ucu hafif kıvrık diye nasıl ağlıyor telde anne ben burda napıcam diye bittim öldüm öldüm dirildim ben onlara fizke vurmadım ama el öyle değil bitanem o yüzden mümkün olduğu kadar hayata hazırlayarak yetiştirmek lazım çocukları ben onları çok sakınarak büyüttüm iyimi yaptım kötümü bilemiyorum ama gerçek dünyayı askerde öğreniyor oluşum tabi ben bu olaydan sonra 20 gün hasta yattım ses mes gitti üzüntüden kendini hazırla çok zor çok 🙂 beklenen bebişim canım içimi birhoş ettin evet allah tüm askerlerimizi korusun hepsini çok seviyoruz hele ben burda gördüğüm er askeri nasıl seviyorum eşim kafayımı yedin ne bilsinler senin oğlunun asker olduğunuda onun için çocuklara baktığını sarkıyon sancaklar diye beni güldürüyor 🙂 valla umrumda değil hep soruyorum kaç tertip nekadar var nerelisin eşim deli oluyor 🙂offf amma yazmışım kusura bakmayın kızlar biraz kafanızı şişirdimmmmm :melo::laugh:

Son düzenleme:
🙂 🙂 🙂 canım allah sabrını veriyor zaten yoksa ben buralarda duramazdım everme konusuna gelince çok zooooooorrrrrrr kimseyi beğendiremiyorum sıpaya birkere aşk acısı yaşadı ve tövbe dedi ama geçicek tabiii bakalım daha babaanne olmaya hazır değilim anne olmaya çalışıyorum

mrb kızlar herkese yeni bir günden mrb.

beklenenbebiş canım dileklerin için sağol bakalım kan testi sonucumu birazdan almaya gideceğim inş bir sorun çıkmaz.. haziranım senin kardeşine de hayırlı teezkereler Allah kavuştursun canım, bakalım bebek için de inş dilediğin gibi ikimizin de kendiliğinden olur sağol...

canım benim yaa olabilir sen o testlere güvenme belirtilerine bak, daha var adetine idrarda çıkmayabilir, dediğin gibi kan testi daha iyi ama lütfen özüre ve utanmana gerek yok biz burda bir aileyiz artık sevinçlerini paylaştığımız gibi üzüntülerini de paylaşırız.. gel gene arada ya özletme kendini , hadi inş cuma günü güzel haberler alıp hamişimmm diye bağırırsın..

ahh canım yaa tez zamanda bitsin askerliği inş, ayrılık eminim çok zordur Allah inş sana bir bebek verir de oğlun bunun üstüne gelir çifte bayram yaparsınız🙂 bakalım bizim de kaldı 15 senemiz🙂) oğluşum büyüyooooorrr...

Son düzenleme: