Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inş canımm benim bildiğimmm geyik senesi 7 yıl değil 9 yıll bizim memlekettede bi kadına öle dedilerr kadınn ilkini 9 yıl sonra bulduu ikinciside 9 yıl sonra oldu anacım hisleri kuvvetli olan biri yokmuu benimle ilgili ne hissediyo

bacm ama ben arada hareketlerini hissediyom sankim heeee.Böle pıt pıt ediyo bazen.Bazen karınca yürüyo gibi oluyo ne bilim işte.Aama ben oğlumdan sağlam bi tekme bekliyom hadi hayırlısı

canım bebiş daha kuvvetlenmedi kuvvetlensin bak nasıl anneni ağlatıyo
ayy evet defenem ya ben doğru dua ettim aslında ama şimdi karıştırdım rabbim hepsine nasip etsinn ammmminnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş tez vakitte

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

geçmiş olsun vanım ya rabbim korumuş sizi.aynen öyle canımbizim düşündüğümüz kadar anne babaları düşünmez dahada kıymetimiz bilinmez. yazık benim annem babam öylemi benim için herşeyi yaparlar.daha onlar bana kıyamaz.etrafım dönerler.rabbim kadir kıymet bilenler konuştursunn
ona şükür canım. erkeklerin hepsine aynı çok kaprisliler.canım en önemlisi hayat okulundan mezun olabilmek ne kadar okusanda boşşşş

ay ne biçim söz öyle bidaha duymayayım sakın.kimisinin beynim almaz degil işne öyle geliyor canımm

yaa kızlar ben facedeki melekler mek. grubundan ayrıldım çünkü hamile olduğumu sizden başka kimse bilmiyoo daha çok yeni yaa bayramda söylicem sürpriz kusura bakmayın lütfen suç bende bugün yoğundum bi türlü açıklayamadım herkese... bayramdan sonra tekrar aranıza girerim facede🙂 ... eeeeeeee nasılsınız bakim?🙂

anammmm üst katındalar heeee vay anam vay vay vay.Ya bunlarn evi var ankarada triplex 4 katlı ve bize çok söledileri gelin sizde oturun dye ALLAHTAn istemedik.Şimdi eltim oturuyo ev değil saray ama neyleyim huzurum olmadıktan snra köşkü sarayı??iki katını bize iki katını abisigile diye düşündler ama bende eşimde yok dedik iiiki yok demişiz.Şimdi 2 oda 1 salon ev alıyorz ALLAH izin verrse tapu işleri falan bu hafta biticek MEVLAM hayreylesin küçük ama en azından hamd olsn ağzım tatlı..İnşallah bacm bi gün vicdana gelirler ama senn yüreğin tükenmeden vicdana gelsinler

canım bebiş daha kuvvetlenmedi kuvvetlensin bak nasıl anneni ağlatıyo
ayy evet defenem ya ben doğru dua ettim aslında ama şimdi karıştırdım rabbim hepsine nasip etsinn ammmminnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş tez vakitte
o zaman çok çok yemek yiyim de büyüsün benm paşam..Atsn tekmeleri de ağlatsn anamı bakalm gülüm.Bugün dedesi anamı ağlattı bide o ağlatsn bakalm artık yapıcak bişe yok
ya şaka bi yana çok mu acıyo o tekmelerde tırstım heee

ayy şekerim alemsin haa
kıs deliye döndüm bi taraftan ağlıyorum bitaraftan gülüyorum iyiki yanımda kimse deli derlerdi bana senin yüzünden
gül bacm gül boşver RABBİM her daim güldürsn inşllah.Azıcık deli olsak belki bişelre glüp geçerdik te akıllıyz bacm 🙂🙂 oyy midem bulanıyo bu arada

dur ben bir trannsa geçimmm ımmmm
çok yakında hamiş olcan gülüm inşallahhhh sular geldi dimi ama yoksa olmaz bu iş

saol bitanemmm ya gerçekten öle benim annem babamda bilse bukadar üzüldüğümü inan bırakmaz beni alırlar hemen aminnnnnnnnnnnnn canım benim onlarında işine öle geliyo napalım başa gelen çekilir sizinde başinızı ağrıttım dertlerimle kusura bakmayın yaa

aminn canım. 7 sene olan defneydi.ama bende darıldım bana da dua et yoksa küserim bak😀
şaka şaka allah herkesin gönlüne göre versinnnn

ay canım elimde olsa 1 dakka bile durmama ama hersey rabbimden

canım benimkilerde üsttümde.çok zor oluyorya herseyin sorgulanıyor nereye gidecegin filan.artık kılıfına uyduruyoruz bizde
😀.rabbim ardını gür etsin canım güle güle oturun